Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nie karać za posiadanie!


done

Recommended Posts

Może gazeta wybrana "solidni" zorganizuje projekt ustawy albo analogowe referendum: Czy ta władza jest legalna ? Czy te samozwańcze partyje polityczne mają prawo dyktować nam w sprawach moralno-obyczajowych ? Jak należy ukarać ścierwo polityczne, które pogrąża Polskę w kryzysie ? Czy potrzebne nam są partie polityczne i parlament ? Bo naród to pewnie taka kupa ciemnoty i sobie nie poradzi bez tych mędrców i ich analogowego państwa.

Tu nie chodzi tylko o sprawę półlegalizacji mj, choć gdyby do takowej doszło za panowania POPiSu to trąbiono by jaką to liberalną politykę prowadzą i jak to młodzież powinna poprzeć tą sitwę w kolejnych wyborach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Żeby trafiło jako projekt do sejmu to musi być 100tys podpisów wtedy dopiero zostanie przeprowadzone głosowanie, więc na wiele bym nie liczył oczywiście jest to jakiś pozytywny akcent i trzeba o tym mówić i rozgłaszać... podpis oczywiście złożyłem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nieźle idzie ta ankieta właśnie przekroczyło 130 tys. ale coś czuje że ktoś wałkuje tą ankietę bo czasami przez minute przybywa tylko 20 podpisów czyli tak w miarę normalnie a ostatnio w ciągu 30sekund walnęło ponad 10 tys. No ciekawe jak to się potoczy...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jestem oczywiście za półlegalizajcją mj ale nawet jakby się udało zebrać te 80 000 podpisów analogowych to ta władza, te partyje polit. ją oleją by dalej dzielnie walczyć z plagą narkomańską w Najjaśniejszej lecz pijanej RP. Już były jakieś inicjatywy M.Balickiego i SLD ale to przepadło. Zawsze znajduje się masa przeszkód. A to MSWiA jest anty, a to kato-prawica ma większość. Tutaj trzeba wywalić na zbitego ryja tych wszystkich politykierów przyrośniętych do koryta, urzędników którym taki stan rzeczy pasuje i wtedy dopiero zacząć debatować nad tematem. Ale jest szansa - dół gospodarczy, bezrobocie i zubożenie narodu. Niedługo cały lud może powstać i przepędzić to towarzystwo razem z ich ustawkami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co wy mówicie przecież rząd już z tym musi się liczyć juz 40% społeczeństwa pozwolić na posiadanie na własny użytek a przecież to jest grupa z która trzeba się liczyć, ja myślę że gdyby nie te boty to przy 80tys dostało by się do sejmy jak tam by weszło to może media by zaczęły o tym gadać i może coś by z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gadalem z jednym kolesiem ktory wyslal 50 podpisow. powiedzial ze to i tak by nie przeszlo, na ch*j wiec wyslal 50 podpisow? przez takich idiotow to jest bez sensu. nie mowie ze ta petycja pomoze, ale ona zrobi wiecej szumu!! chodzi zeby robic w okol tematu zamieszanie! zrozumcie to wreszcie, krok po kroku musimy dzialac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+