Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a co w takim wypadku jak by mi znalezli ziolo z outa naprawde duzo

co by mi dojebali z czysta kartoteka

moze mysleli by ze na chandel a to juz inaczej troche

Jak bys im udowodnil ze to na wlasny uzytek to dostal bys za posiadanie znacznej ilosci a nie za handel.Co bys dostal,trudno powiedziec ale mysl ze przy dobrej sciemie zawiasy sa mozliwe(jesli jestes pelnoletni).

Mnie raz pocisneli 2lata temu.Szedlem sobie na impreze i zatrzymali mnie do rutynowej kontroli a w papierosach mialem 1g.Dostalem 1rok w zawieszeniu na 3lata :zrzut: :pies: .

Moze byl by mniejszy wyrok gdybym okazal troche skruchy,bylem jednak tak wkor***** ne nie dalo rady. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja tam niekarany jeszcze jestem mimo mojej buzliwej przeszlosci co bym ksiazke napisac mogl bym o tym hehe pare razy na psiarni bylem ale zawsze zwale mialem z nich bo nic mi nigdy udowodnic nie mogli :) zawsze dobrze sie maskuje A 5 lat w dilerce miasta mam za soba heh sledzili mnie i takie tam ale nigdy nic nie udowodnili wiec jak chcesz sie w cos bawic to przemysl sprawe i staraj sie nie wpasc przewiduj to co psy mysla i zrobia  :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Już nie pamiętam ile tam setnych grama było ale znikomo, przetrzepali mi chate, ogrodek, strych, calutki pokój mi przewrocili dogóry nogami i zwineli 2 samarki po bace + 2 fifki + samare po fecie... Dostałem 1 na 3 w zawieszeniu + kurator. Nastepna akcja była - budzą mnie rano (ktoś zwinoł radio CD & CB a mnie tam widziano) i kolejne trzepanie chaty (nawet w dokumentach mi radia szukali :shock: ) a ja jeszcze w zawiasach cały zesrany bo wieczorem paliłem i niechciało mi sie fifiki wyjeb*** Całe szczęscie ze schowałem w dobre miejsce bo bym pierdział ze 3 latka za śmieszna fife.

Czasami można sie naprawde wje*** przez przypadek...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mi za 11 gram które znalezli w domu dostałem 1rok 2 miesiace w zawieszeniu na 4 lata , 30 stawek po 20 zł = 600 pln ;/ grzywny, kuratora i zakaz spożywania środków odurzającyh i psychotropowych. hehe ale i tak mam na nich wy*****e i pale dalej bo nie zabronia mi robić tego co bardzo lubie :peace: :zbakany:

ps. a dlatego mi wpadli na chate bo znalezi w samochodzie w którym siedziałem z ziomkami psity znalazły 20 gram palenia a typ którego to było to wroty wyjebał a ja nie miałem jak uciec i mnie dojebali. Na 2 dzień przyjechali po mnie z nakazem przeszukania na dołek i odrazu pojechali ze mna na chate.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

ja jak wczesniej palilem codzien minimum 2g sam to mialem 2 przypaly jeden z matka bo jak palilem nie zamknalem drzwi od klopa i mi zajebala 5g i wjebala w kibel a sprzet zajeboza byl a drugim razem z psami to mam 2 na 3 plus grzywna ale to matka zaplacila wszystko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+