Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam pytanie co grozi mi jak wpadłem na policje a byłem zjarany i pokazalo mi amfe ??? za to grozi wiezienie??? nigdy nie bylem jeszcze karany.Od razu zabrali mi prawko.Mozna je odzyskać jeszcze czy mało prawdopodobne?? zdeczka przypał :/ :peace:

Elo

Jak kierowałeś samochodem, i byłeś pod wpływem narkotyków to jesteś sądzony jak pijany niestety :) najlepiej se nie jezdzić po :ganja: Bo jak sie przesadzi to ciężko ogarnąć pozdro...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość antoinette
a i pod zadnym pozorem nie idz do sądu w dresie ( niewiem czy na co dzien chodzisz czy nie)

mi powiedzial jak mialem przypał z innej kategori ze niewygladam agresywnie i mam tylko upomnienie

no comment. :roll:

Siedzę tutaj słuchaj z adwokatem, więc mam to, co napiszę powinno być wiarygodne. ;)

Po pierwsze: JEDNA WERSJA. Wersję ustal sobie wcześniej ,powtórz sto razy, powtórz sto pierwszy, żebyś sam "w nią uwierzył" że tak to ujmę. ;) masz być pewien tego, co mówisz.

Po drugie: jeśli masz pieniądze zainwestuj w adwokata prywatnego, jeśli nie bierz Pana z urzędu, nie powinno być problemu. Wiadomo, że dla pewności lepiej zapłacić ale to już zależy od posiadanych funduszy.

Po trzecie: W ŻADNYM WYPADKU NIE ZAMIENIAJ Z DZIECIAKAMI ANI SŁOWA. Jak już musisz powiedzieć im "dzień dobry" to jeszcze do zniesienia, ale ANI SŁOWA O GANJI. Pamiętaj, że masz swoją wersję w którą sam wierzysz. Jesteś więc niewinny. O czym masz z nimi gadać? :) Nawet jeśli zaczynaliby temat kwitujesz ich słowa krótkim "nie wiem o czym mówicie". Nie daj się wkopać. Jeśli nawet nie byłoby to podejście to zawsze mogą złamać ich po raz drugi.

No i ważne: za co miałeś zawiasy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wymyśliłem sobie dzisiaj taką sytuacje: Dajmy na to że pan X mieszkający w Mongolii dostał wyrok 3 lata za posiadanie 5 g marihuany, a miesiąc później zlegalizowano ją w owej Mongolii. I jak to sie będzie miało do jego wyroku? Czy jeżeli coś nie jest już uznawane za przestępstwo, to można takiego człowieka wypuścić? Pytam ponieważ totalnie nie znam się na prawie. Z góry dzięki za odpowiedzi,

Bless! :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no i ja bylem zdziwony. na przesluchaniu , pasek w dol sznurowki tez. przesluchanie 3 godzinne i pozniej babka ktora spisala protokol wysmiala kolesi ktorzy nas zatrzymali za taka ilosc. ale poscili nas bez zadnego ale.

Nie chce Cię osądzać ale jak sie sypie to tak wypuszczają..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po zalegalizowaniu bylaby amnezja

Amnezja (Ἀμνησία)- całkowity lub czasowy zanik pamięci deklaratywnej.π

Amnezja następcza – typ amnezji polegający na utracie zdolności zapamiętywania nowych informacji.

Amnezja wsteczna – amnezja polegająca na utracie pamięci w odniesieniu do zdarzeń, których dana osoba była świadkiem przed urazem, będących powodem amnezji. (wikipedia.pl)

Ale z tą amnestią masz racje :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+