Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

mikuc a ja nie jestem do konca pelno letni to znaczy ze co nie moge sobie posadzic chocby jednego nasionka ??? bo mam taki zamiar ale widze cos ze to chyba nie najlepszy pomysl ... i co teraz robic xD

co to w ogole znaczy "do konca pelno letni" albo jestes albo nie jestes, nie ma nie do konca- lol?

najlepiej co robić to kupić sobie ksiazki i sie uczyć, taka moja rada ; p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no jasne uczyl sie bede ^^ jak sadzic MJ a tak na powaznie to nie mysl ze ja jakims mlodocianym narkomanem jestem albo cos w tym stylu jestem po porstu zwyklym 16 latkiem ktory pragnie posadzic sobie Ganje i korzystac z zycia :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jestem po porstu zwyklym 16 latkiem ktory pragnie posadzic sobie Ganje i korzystac z zycia

powiedz to policjantowi to roześmieje Ci się w twarz.

Na tym forum ludzie uprawiają marchewki, paprotki oraz inne dziwne rośliny. Ale marihuana ? Przecież to nielegalne jest. Jak wciągasz MJ niszczysz sobie mózg i możesz oślepnąć ! Lub co gorsza dostać raka ptaka.

A jak to przestanie Ci wystarczać to zaczniesz wcierać sobie ją między palce u stóp lub zaczniesz wciągać coś gorszego np. proszek do pieczenia i co wtedy ?

tak na marginesie

chłop 16 lat ->a poziom jakby miał 13

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o joj a czy ktos powiedzal ze ja to chce palic moze sobie chce zasadzic jakas kolekcjonerska odmiane moze mam pozwolenie stary wyluzuj troszeczke :)

tak na marginesie

chłop 16 lat ->a poziom jakby miał 13

-nie zebym sie przejmowal twoja opinia ^^
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie. Nigdy nie byłem karany, żadnych zatargów z prawem, wmiarę dobra opinia, mam niecałe 20 lat i jak by tak psy na polu u mnie znalazły kikanaście krzaków mj (może trochę więcej). Ile by mi groziło? Zawiasy i grzywna czy od razu mógłbym trafić do pierdla?

Oczywiście popierdolił bym że to jakaś samosieja bo pełno tego rośnie, a jak nie dałoby rady to może jakieś dobrowolne poddanie się karze? Jak to wygląda, wie ktoś??? Pzdr :ganja:

Kilkanaście lub troszkę więcej to już chyba ciężko byłoby udowodnić, że dla siebie no ale jak nie udowodnią to możesz mówić, że zapasy nA zimę robisz :) Nikt Ci nie powie ile dostaniesz bo to zależy od wielu czynników...Może rozdziel spoty np u siebie 10 i w innym miejscu resztę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+