Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

nie przynawaj sie do konca tez mialem prawie identyczną sprawe ale ja sprzedałem 3 16latkom 0.5g i mialem sprawe do konca sie nieprzyznawalem i zostałem uniewinniony bo nic u mnie nieznaleźli jak wzieli mnie na badania to tez nic niewykrylo bo akurat dobrze sie zdarzylo ze detoksik sobie zrobilem w tym czasie :D nie dygaj tylko do konca sie nieprzyznawaj ja wgralem takie cos ze chcą mnie wrobic bo chronią innego ktorego sie boją dealera hehe ppozdro :buch:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość eltajson

mam takie pytanie ;jesli tzrepia ludzia kompy ,[polsija] i duzo jest pomyslnie zakonczonych akcji wykrycia upraw ,to policja chyba musi ostro obsrwowac zakupy nasion lub sprzetu w necie czy chocby toakie fora [fotorelacje upraw] po ip moga przeciez dotrzec do takiej osoby ktora robi relacje?czy sie myle?? ,przeciez tam sa wszystkie dane kupujacego,wiec co z tego ze nasionka sa legalne ,jak i tak moga wparowac po kilku tygodniach do kazdego??

sory moze to troche echaotyczne jest ale nurtuje mnie to jak to jest ?pozdrawiam wszytkich :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem większość wpadek jest spowodowane działalnością jebanych konfidentów i za długi język growera.

Bless Ya

Dokładnie nie pucuj sie kazdemu ze masz krzaki to przypału raczej nie zbierzesz a konfidenci swoja droga ...tylko skad maja sie dowiedziec ze masz krzaki w domu/miejscowce jezeli nie powiesz im ewentualnie moga Cie sledzic w drodze na miejscowke ale to chyba :pies: tez moga zrobic lecz to mało realna wizja... Siedz cicho i bedzie dobrze Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiadomo ,że adres IP wcale nie jest taki oczywisty ;D A poza tym raczej z forum nie wyciągną twoich danych. Chyba ,że podajesz nr. gg czy komy gdzieś w tematach. Zapewne policja zagląda na takie fora , ale nie są aż taką skarbnicą wiedzy.

Zakup Nasionek jest całkowicie LEGALNY! Oczywiście jeśli masz ukończone 18 lat... Ponieważ niektóre sklepy tego wymagają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość eltajson
Dokładnie nie pucuj sie kazdemu ze masz krzaki to przypału raczej nie zbierzesz a konfidenci swoja droga ...tylko skad maja sie dowiedziec ze masz krzaki w domu/miejscowce jezeli nie powiesz im ewentualnie moga Cie sledzic w drodze na miejscowke ale to chyba tez moga zrobic lecz to mało realna wizja... Siedz cicho i bedzie dobrze Bless
Zakup Nasionek jest całkowicie LEGALNY

wiadomo zeby sie niepucowac bo roznie to bywa :neutral: i wiem dobrze ze nasiona sa legalne ,ale chodzi mi o sytuacje kiedy skladasz zamowienie w sklepie ,to podajesz swoje dane , :pies: moga przechwycic dane i mimo tego ze nasionka sa legalne ,kupowane sa przewaznie w wiadomym celu :) i chodzi mi o to czy maja mozliwosc przechwycenia danych z zamowienia ,i po kilku tygodniach wjechac komus na chate?? tak sie zastanawialem nad tym jak co jakis czas pokazuja akcje zawijania upraw ,i czy tych info niemaja z przechwycenia danych ,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może niech się wypowie ktoś kto miałwjazd za paprotkę. Ja póki co daje sobie spokój, wole kupić lub polecieć na wakacje do NL.

sory, ale każdy tak pi*****i czego to nie robić. Najlepiej byłoby gdyby osoba, która wpadła opisała jak wszystko wyglądało a inni nie walili durnych komentarzy typu.. no wiadomo, że nie wolno mówić. Sory ale koorwa ile można pisać ciągle to samo ? Wystarczy przejrzeć temat od początku i zobaczyć ile osób piszę to samo...

Nie prościej wywalić zbędne posty a w pierwszym poście napisać zasady dotyczące bezpiecznej uprawy paprotki ? Niż co 3 osoba ma pisać to samo nabijając sobie bezsensownie posty...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość eltajson

interesuje mnie poprostu czy po zakupie legalnych nasion,moga do kogos dotrzec?

Lub czy np kupowanie lampy sodowej na allegro moze byc przypalowe? lampa legalna ale moze sluzyc do upraw..jak myslicie?czy takie zakupy sa obserwowane przez policje?pozdrawiam :money:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

eltajson, jakby Psiarnia obserwowała zakupy na allegro, to podejrzanym byłby również każdy kto zamówił tam boxa, nawozy czy inne rzeczy pomocne w uprawie..

Lampa HPS nie służy tylko do uprawy ziółka, nawozy nie sa tylko do podlewania nimi MJ, itp.

Zastanów sie chwilę zanim coś napiszesz..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie raz pieski zbudzily z ranca, tylko ze to nie za same palenie. tzn chodzilo o palenie i zupelnie inna dziedzine zycia :P noi tez kompa zawineli mnie kilka innych osob jak nie wiecej bo juz nie pamietam. Nawet w gazetach i necie o mnie pisali... a tak naprawde jak to psy zrobily z igly widly. Boja sie przestepcow to scigaja malolatow (wtedy bylem mlodszy ) a do mediow podaja jakiej to oni akcji nie zrobili i jakich to oni przestepcow nie ujeli. A tak naprawde nic zlego nie zrobilismy. Niestety do tej pory mam kuratora. bo bylem nieletni. Czy jest jakis obowiazek zeby kuratora mi zdjeli jak mam juz 18?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+