Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nie karać za posiadanie!


done

Recommended Posts

ps. i założe sie ze kolega 88v niema skończonych 18 lat nawet 16

hmm o ile wiem to mam 17 a za rok 18 więc się nie wcinaj.. bo nie wiesz a pi******z głupoty aż głowa boli..

haha ja pi****e głupoty?? dzieciaczku... :zliscia: ja poprostu chce ciebie uswiadomic w tym że ten pomysł z naszą klasą jest kompletnie idiotyczny :D niezdajesz sobie nawet z tego sprawy że psiarnia w tych czasach ma dogląd do wszystkiego i cw**e do wszystkiego mogą sie przyczepic, chłopaczku wyluzuj zapal sobie jointa i przemyśl jeszcze raz ten pomysł elo....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w jaki niby sposob to jest lepiej zabezpieczone? :| nie ma zadnego tokena weryfikujacego, nie ma zabezpieczenia na ip (chociaz to logiczne), nawet nie ma zapisywania informacji w glupiej informacji w ciasteczkach zapisanej... :| nie mowiac o logowaniu itp...

swoj glos zlozylem, jednak gdyby gazecie naprawde zalezalo na tej petycji to by sie troche bardziej postarali bo ja zadnego zabezpieczenia lepszego to nie widze... (mysla, ze ludzi powstrzyma to, ze nie ma tam glupich cyferek pokazujacych ile osob sie wpisalo?) ludzie maja tak, ze robia takie rzeczy dla zwyklej frajdy, wiec sytuacja zaraz sie powtorzy...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ps. i założe sie ze kolega 88v niema skończonych 18 lat nawet 16

hmm o ile wiem to mam 17 a za rok 18 więc się nie wcinaj.. bo nie wiesz a pi******z głupoty aż głowa boli..

haha ja CenzurA głupoty?? dzieciaczku... :zliscia: ja poprostu chce ciebie uswiadomic w tym że ten pomysł z naszą klasą jest kompletnie idiotyczny :D niezdajesz sobie nawet z tego sprawy że psiarnia w tych czasach ma dogląd do wszystkiego i cw**e do wszystkiego mogą sie przyczepic, chłopaczku wyluzuj zapal sobie jointa i przemyśl jeszcze raz ten pomysł elo....

:peace:

Ja Mam wy*****e Na Psiarnie.. Nie Rozumiesz? Wolność Słowa ! Sry Jak Na Ciebie Wjechałem.. Ale Taka Prawda Nie Ma Co Tutaj Obalać .. Co Mi Mogą Zrobić Za To Że Wystawiłem Ankietę Na Forum Nasza-klasa Czy h**e.fora.pl? mam wy*****e na nich !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja Mam wy*****e Na Psiarnie.. Nie Rozumiesz? Wolność Słowa ! Sry Jak Na Ciebie Wjechałem.. Ale Taka Prawda Nie Ma Co Tutaj Obalać .. Co Mi Mogą Zrobić Za To Że Wystawiłem Ankietę Na Forum Nasza-klasa Czy h**e.fora.pl? mam wy*****e na nich !

do pierwszego wyroku? a pozniej bedziesz sie telepał żeby cie tylko nie pokręcili.. dorośnij troche człowieku a później wróć do palenia ganji :pies:

:pies: k*rwy węszą

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+