Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nie karać za posiadanie!


done

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Depenalizacja miękkich narkotyków jak najbardziej lecz twarde nadal powinny być zabronione.

To moze bedziemy tez postulowac o karanie za egoizm?

Sam palisz wiec ma byc legalna, fety nie bierzesz wiec za nia ludzie juz maja isc do wiezienia?

Nie roznisz sie od rzadu praktycznie wcale, oni tez chca leganly alko, bo sami go pija, ale wszystko co nie uzywaja juz illegal.

Zeby offtopu nie robic, to moj podpis tez poszedl...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i wiadomo jak macie zew. IP to mozna wiele razy oddawac swoj podpis ze zmienionymi danymi, tak wiec do dziela :peace:

Nie trzeba mieć zmiennego IP

Według mnie nie ma co pisać ze zmienionymi danymi. Jeśli miałoby coś z tego wyjść, szkoda by było żeby podczas weryfikacji miało miejsce np. coś takiego: "W życiu bym się pod tym nie podpisał, pewnie te ćpuny zmanipulowały petycję". Wpisujcie osoby które rzeczywiście by się pod tym podpisały, a nie mają możliwości.

Pisać na innych forach, z tym, że proponuję po wcześniejszym uzgodnieniu z administratorem.

Oby coś się ruszyło, buch zamiast kciuków :wodna: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego bodajże Polek. Jestem zdania, że tylko marihuana powinna zostać depenalizowana.

Co powiesz na to że ktoś będzie Ci chodził ze strzykawką po ulicy ? Heroina, amfetamina itp mówię NIE ponieważ to ścierwo wpływa ogromnie na psychikę człowieka i nie mów Mi, że jestem stereotypowym człowiekiem bo ten temat mam dokładnie obadany.

Z jednej strony się zgodzę, że narkotyki to indywidualny wybór każdego człowieka, lecz ten syf do mnie nie przemawia i żadnymi atrybutami mnie do tego nie przekonasz. Zresztą trochę się zagalopowaliśmy bo temat nie jest o tym.

Podpisujcie - link dawajmy na inne fora i w podpisy ładujemy. Te 80 tysięcy podpisów jest możliwe a z gazetą która jest w Polsce ceniona i innymi fundacjami mamy szansę coś zdziałać. I tutaj nie głosują ćpuni, zli ludzie tylko Ci którzy uważają, że ustawa jest zła i należy nanieść na nią poprawkę dlatego ma powstać ten projekt.

Depenalizacja to jest wyjście w naszym kraju, bo legalizacji nie będzie przez najbliższe 5 lub więcej lat na pewno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i cóż ktoś posłał tam boty zdecydowanie bo o godzinie ok. 2 było coś koło 1500 osób + budzę się rano jest już 13000 osób zapisanych. To mówi samo za siebie.

Szkoda tylko, że ludzie nie mogą zrozumieć że to dla naszego dobra i oszukiwanie tutaj nic nie da tak samo jak wpisywanie się po parę razy - ludzie którzy są przeciwko depenalizacji użyją tych argumentów przeciwko tej poprawce !!

Ludzie te 80 tysięcy znajdzie się od pojedynczych osób są miliony Polaków, którzy używają regularnie internetu, tysiące osób które będą głosować za poprawką.

Chcemy prawdy, chcemy rząd bez oszustw a sami nie jesteśmy lepsi bo chcemy zdobyć nie karanie za posiadanie za wszelką cenę. Opanujmy się.

Nawet jeśli poprawka przejdzie przez rząd i uda się ją przyjąć to jeszcze z tego co pamiętam przejdzie przez ręce prezydenta który będzie musiał to podpisać by nowa * ustawa była przyjęta, a jak wiadomo : Czy marihuana jest z konopi ? Z narkotykami trzeba walczyć, a więc nie będzie to takie hop - siup.

Lecz uważam, że jeśli większość ludu naszego kraju uzna, że projekt jest zły i chce zmiany ale tutaj muszą być setki tysięcy + poparcie mediów (tutaj brawo dla wyborczej)!

to prezydent nie będzie miał wyjścia bo Polska niby jest krajem 'demokracji'.]

W dodatku jeśli dokonamy zmianę przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to i tak nie będzie bezkarności za pewne będzie się kierować osoby złapane z narkotykami do MONARU, przymusowe leczenie. Na pewno lepsze to niż odsiadka i naśmiecone w papierach.

Więc pracujmy, rozsyłajmy ten link po wszystkich forach, dawajmy go w podpisach i przesyłajmy znajomych po prostu walczmy ale sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nieznamsie, czasami sa sytuacje w zyciu, gdzie trzeba naruszyc przepisy, sprawiedliwosc, gre fair play zeby cos osiagnac. Traktuja nas jak smieci, ciagle ponizaja, stosuja niesprawiedliwa polityke, a Ty piszesz tutaj o sprawiedliwej walce?

Mi to wisi, moga te 80 tys. nawet boty pierdyknac, albo garstka ludzi ,ktorzy sie wpisywali po pare tysiecy razy zmieniajac przy tym dane. Byle bylo, byle cos ruszylo, byle sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+