Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No co zrobie, kompa mi zabrali bo mialem go wlaczonego i jeden pies weszedl mi na gg archiwum i muwi ze sa tu dowody i gadka o paleniu. Na jakiej podstawie to niewiem poprostu chcialem wyjsc a tu jakas babka stoi kaze mi sciagnac buty kurtke i weszlo 3 kolesi jeszcze odznaki itp sami wiecie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sprzedalem troche tofcu gowniarzom po 18 lat. psy złapaly ich z towarem, na dołku wymiekli i wszyscy powiedzieli ze to odemnie bylo ich z 4. zrobili mi wjazd na chate nic nie znalezli. meczyli mnie okropnie na komendzie ale nie przyznalem sie. teraz ma byc jakas sprawa. bede mial przejebane w wypadku jesli 4 typa mowi ze to odemnie, tak jak pisalem na chacie nic nie znalezli ja sie nie przyznalem, jak myslicie co teraz bedzie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Równie dobrze możesz się wykręcić na 10000 innych sposobów. Po prostu czuje ,że skończy się na gadaniu w sądzie. Jak coś to możesz się odwołać , nie mają dowodów więc praktycznie nic ci nie mogą zrobić. A zeznania kolesi mogą być bardzo mało wiarygodne. Po prostu ułóż sobie wszystko ładnie ,żeby nie spotkała cię żadna niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, ale weźcie pod uwagę, że ich jest 4ch, 4ch świadków mówiących to samo, to juz może stworzyć problem....

Całe szczęście, że nic nie znaleźli u Ciebie, twardo sie trzymaj przy swoim.

Do mojego znajomego kiedys wpadli (oprócz tego ze palił z raz na miesiąc nie miał kontaktu z trawą) ale jak nic nie znaleźli to od razu dali mu spokój i wrócili dalej wałkować konfidentów......

Nie daj się!

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+