Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest prosta zasada- Prawo nie dziala wstecz. Zostales skazany prawomocnym wyrokiem wiec siedzisz. Mozna pisac odwolania itp ale generalnie odsiadujesz za co zostales skazany

Z tego co się orientuje [mam przyjemnosc (watpliwa) obcowac z prawem], jednak nie uwazam sie za znawce tematu , to wspomniana wyzej zasada nie ma w tym przypadku zasowania.

W momencie kiedy wchodzi nowa ustawa , która depenalizuje czyn wczesniej zabroniony sprawca wychodzi na wolnosc.

Jak go nie wypuszcza moze wtedy wszczynac procesy o odszkodowania itp , jak przebywa w wiezieniu za czyn ktory nie jest w swietle nowego prawa zabroniony.

Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie bo sprawca wiedzial ze to jest nielegalne jednak to zrobil- lamiac przy tym prawo. Wiec siedzi normalnie. Prawo nie dziala wstecz- nigdy! :peace:

to chodzi o to ze jak np. kiedys mogles posiadac tak jak do 2000r to jak weszla nowa ustawa ze jest to substancja zabroniona to nie zamkna tego co mial i jaral do 2000r i o to chodzi z tym ze prawo nie dziala nigdy wstecz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

FoQs gdyby kazdy pies co pali ziolo przymykal oko na tych co lapia z zielskiem to 50% ludzi opowiadalo by tu historie antoinette.

co do palenia przez policjantow moj ziomek mial taka akcje: podczas przewozu na dolek bo znalezli przy nim 2 gibony pies smial sie z niego szyderczo ze on czyli posiadacz marihuany jest za to karany, a sam powiedzial (ten policjant) ze po robocie usiada w domu i zapala ziolo i nikt ich za to nie bedzie karal.

w tym samym dniu pytali sie za ile kupil ziolo. no wiec on im odpowiedzial ze za 40 zl.(taka suma przyszla mu do glowy) pies mu powiedzial ze w miescie w ktorym to sie dzialo ziolo stoi po 25 -30 zl, a on jako ze jest psem ma za 25.

no wiec to sa przyklady zajebistej polskiej policji

do przekazania mam wam meritum: je**c policje. nie dajcie sie zlapac

E: down/ sory ziomus zle cie zrozumialem ale ciesze sie ze mamy podobne poglady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To chyba zależy od kraju ale generalnie jak zostałeś skazany to siedzisz. Widziałem kiedyś taki film oparty na faktach ... koleś (morderca) z USA skazany chyba w latach 80-tych na kare śmierci, pisał odwołania i inne duperele robił żeby opóźnić wykonanie wyroku. Pisał dość długo i w międzyczasie zniesiono karę śmierci ... ale i tak wykonali wyrok :? .

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mikuc a ja nie jestem do konca pelno letni to znaczy ze co nie moge sobie posadzic chocby jednego nasionka ??? bo mam taki zamiar ale widze cos ze to chyba nie najlepszy pomysl ... i co teraz robic xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+