Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marych
Wiek od 14-16 lat a wmieszanych osób koło 20 ...

Toż to gimnazjum... W mojej sprawie nic do szkoły nie doszło i już nie dojdzie, no ale jeżeli to się działo w szkole to konkretnie albo będą wam kazali wziąć papiery bez żadnych wpisów, albo wywalą z nagannym i wpisem za co i szukajcie sobie szkoły z takimi papierami... Poza tym ja jestem za półmetkiem liceum i 17 lat już skończyłem jakiś czas temu, a na dniach osiemnastka mi stuknie.

PS. Fajna szkoła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszyscy się przyznali no i ja pomyślałem, że skoro ona powiedziała, że to dla niej, to ja sie też przyznałem.
Ja z psami w ogóle nie gadałem więc jak to jest jakby coś mieli do mnie to od razu by do mnie walili czy i tak mam sie ich spodziewać ?

To przed kim się przyznałeś jeśli z psami nie rozmawiałeś?

Jeśli z psami nie rozmawiałeś to do niczego się nie przyznawaj....

marych a Ty gdzie miałeś, że znaleźli?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marych

U mnie to była taka historia, że na naszą miejscówkę do jarania zaczaiły się dwa psy gdy rozpalaliśmy pierwszą buteleczkę. Nie było jak uciec już ani nic. Jedyne co zdążyłem zrobić to przyjebać śniegiem i wy****ć nabite srebro z paleniem. A potem do kabaryny i na komendę. W między czasie trzepali nas na miejscówce, w kabarynie, a potem ostatecznie na komendzie. Tam nas przesłuchali osobno po czym do niczego nie doszli, a ja się wstawiłem, ze to moje i że oni z tym nie mają nic wspólnego. Ich puścili wolno, a ja jeszcze posiedziałem z psiarnią trochę po czym wróciłem z nimi i z ich psem do wąchania na chatę. Zrobili mi szybkie przeszukanie, oczywiście nic nie znaleźli, a miałem i wróciłem z powrotem na komendę aby dopełnić formalności już tylko i na noc wróciłem do domu. To wszystko było pod koniec lutego. Jutro idę z rańca na pocztę obczaić co to za polecony. Na 90% obstawiam ze to psiarnia. Po tym całym wydarzeniu jakoś miesiąc nie paliłem, a po tym wszystko wróciło do normy tak mniej więcej, chociaż jestem ostrożny na każdym kroku. Na wolnej przestrzeni tylko lolek, a w domu akryl lub to na co mam aktualnie ochotę 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość malimartaa

Siema! Jest taka sprawa:

dzisiaj miałam nalot na chawirę (posiadanie środków odurzających)

Znaleziono u mnie 400g zielonego, oddzielną samarę z nasionami oraz 5 zapakowanych samarek każda po 1g....

Byłam na komendzie i nie miałam pojęcia jak i co zeznawać bo powiem szczerze, że nie sprzedawałam tego tylko po prostu to miałam a zapakowałam w samarki po to, że gdybym gdzieś szła i zachciało mi się zajarać to od razu w kieszeń bym osprzęt włożyła i tyle.

Teraz nie mam pojęcia co ja zrobię a raczej co mi zrobią i jaki będzie wyrok.....Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji (dodam, że mam 18 lat)

Jeśli możecie odpisujcie! :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uuuu ilość jest konkretna. Będziesz musiała jakoś udowodnić że to na użytek własny.

Bo panowie :pies: takie ilości nazywają 'dilerskimi'.

Trzymaj się twardo swojego zdania i bądź dobrej myśli : )

Na wyrok mniejszy niż 3 lata zawieszenia nie licz..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema! Jest taka sprawa:

dzisiaj miałam nalot na chawirę (posiadanie środków odurzających)

Znaleziono u mnie 400g zielonego, oddzielną samarę z nasionami oraz 5 zapakowanych samarek każda po 1g....

Byłam na komendzie i nie miałam pojęcia jak i co zeznawać bo powiem szczerze, że nie sprzedawałam tego tylko po prostu to miałam a zapakowałam w samarki po to, że gdybym gdzieś szła i zachciało mi się zajarać to od razu w kieszeń bym osprzęt włożyła i tyle.

Teraz nie mam pojęcia co ja zrobię a raczej co mi zrobią i jaki będzie wyrok.....Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji (dodam, że mam 18 lat)

Jeśli możecie odpisujcie! :cry:

Przez worki teraz możesz mieć problem...Jeśli nie sprzedawałaś ani nie udostępniałaś to nie będzie aż tak źle(chyba, że Ci udowodnią). Niepotrzebnie trzymałaś w domu ale nie znam Twojej sytuacji więc nie wiem czy miałaś inną możliwość. Wiesz może jak Cię namierzyli?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zawiasy juz masz na bank albo odrazu wyrok i 5 odsiedzisz za handel

a skąd ta pewność? Myślę, że aż tak źle nie będzie...przecież nie mają odbiorców wiec czemu na podstawie worków mają stwierdzić, że handlowała? U nas wszystko jest inne ale chyba nie zamykają ludzi za handel np dlatego, że ma worki czy wagę...Niby wygląda to na handel ale chyba tak pez dowodów nie zamykają..

To moje zdanie ale ja czegoś podobnego nie przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+