Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich!

Mam takie pytanie (przeszukałem kilka pierwszych stron tematu i ostatnią, szukałem trochę na forum też). Czy nie jest tak ze jak ktoś tutaj składa fotorelacje z uprawy pomidorków itd. to go zgarnie :pies:? Sądzę że forum jest w miarę bezpieczne, skoro takowe istnieje i wypowiada się tutaj sporo osób :pimp:.. Pytam bo mnie to dręczy odkąd zacząłem tu zaglądać.

:peace: PZDR

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marych

Ja swój przypał miałem jakoś w 2 części lutego b.r. i do tej pory nie mam ani wyroku, ani psiarnia się do mnie nie odezwała. Zaraz miną 3 miesiące jak zawinęli mnie ze sztuką.

Co do trzepania to wszystko trzepią skarpetki także. W moim przypadku było w ogóle śmiesznie bo było bardzo zimno i miałem podwójne spodnie, skarpetki, dwie bluzy a na to jeszcze kurtkę to się trochę nasprawdzali. Co do skarpetek to kazali samemu przewijać na drugą stronę. Po tej całej akcji na komendzie wpadli na chatę na przeszukanie z pieskiem który nic nie wyczuł ;) a właściwie nie mógł wyczuć bo w pokoju mam króliki które wydają mylny zapach to jeszcze do tego drażniły ich pieska :razz:. W ogóle to to przeszukanie mojego pokoju to jakiś pic na wodę fotomontaż był. Weszli popatrzyli dookoła otworzyli szafę jedną, drugą, zaglądnęli do biurka i na tym się zakończyło.

Ciekawe kiedy się odezwą, bo mnie już wku***a to czekanie... Może czekają aż skończę osiemnastkę za kilka dni??

A co do sypania jeszcze.

Tym co mnie złapali powiedziałem, że na ulicy znalazłem,a jak mnie potem przesłuchiwali na komendzie to tylko koleś powiedział coś w stylu "pewno nie pamiętasz skąd to masz i od kogo" i na tym się skończyło. Tak właściwie to nas w 4 powinęli ale się troszkę poświęciłem dla ekipy, bo w końcu po co mają miec przypał 4 osoby jak może mieć tylko jedna?

:elo::happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja swój przypał miałem jakoś w 2 części lutego b.r. i do tej pory nie mam ani wyroku, ani psiarnia się do mnie nie odezwała. Zaraz miną 3 miesiące jak zawinęli mnie ze sztuką.

Z miesiac dwa jeszcze poczekasz, nie martw sie, nie zapomna o Tobie :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość HeavenzAlmighty

Mam pytanie bracia zieloni! :D

Dzisiaj rano ktos mi sie wbija do pokoju to ja automatycznie mowie: wypad! I slysze tekst 'prosze wstac, policja'..

Koles pokazal mi nakaz, przetrzepal pokoj ale nic nie znalazl, wiec zaprosil mnie na komende. Nie palilem juz tydzien, w momencie w ktorym mam sie stawic to bedzie juz 2 tygodnie..

Ten policjant mi mowi ze jestem oskarzony o posiadanie i zazywanie marihuany :roll:

I moje pytanie: czy moga mi cos zrobic? W koncu nic nie znalezli wiec wg mnie moga mi jedynie ob******c.. Czy moga mi zrobic testy? Nawet jesli sie okaze ze se jaralem to moge dostac za to jakas kare? Wiem ze te ku**y beda mnie maglowac na komendzie, ale zastosyje taktyke 'nie wiem nie znam nie bylo mnie tam'. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jezeli sie do niczego nie przyznasz to moga Ci najwyzej ob******c. na pytania odpowiadaj na luzie i uwazaj zeby sie przez przypadek nie przyznac, bo oni tak magluja, wkrecaja, jak np zrobia ci testy, wyjdzie ze paliles to mow ze byles w holandii, jak oni na to ze sprawdzili ze nie wyjezdzales to caly czas trzymaj sie tej wersji itp, powodzenia, pozdro

ps ja za 0,4 g mam 12 msc prac spolecznych w wymiarze 20h na miesiac + kurator + 800zl kosztow sadowych + zakaz spozywania srodkow psychoaktywnych na czas odbywania kary, takze trzeba uwazac bo za taka smieszna ilosc mozna miec ladnie przesrane. A i tak na poczatku mialem zaproponowane zawiasy 1/3, tazke naprawde smiech bo zlodzieje dostaja o wiele mniejsze wyroki w zawieszeniu.

ps2. jak Ci beda mowili ze maja dowody zebys sie przyznal to bedzie mniejsza kara, albo ze ktos cie sprzedal, lub jakas podobna akcja to po prostu im nie wierz, w nic im nie wierz, po prostu mow swoja gadke tylko zeby byla W MIARE ogarnieta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli lepiej odebrać i do nich pójść? Tak właściwie to to może umorzenie być (oby). Bo tej weed ani nie wyglądał ani nie pachniał, chociaż z tym to zawsze jest różnie, a zajarać żeby stestować nie zdarzyłem.

Kurtz już Ci odpowiedział...To, że nie odbierzesz nic nie zmieni...ale jeśli to psy to zawsze możesz wykorzystać czas do póki do Ciebie nie dotrą na obmyślenie spraw czy też załatwienie sobie dobrej obrony.... Tylko przemyśl czy jest sens.

Witam,

Mam problem bo dziś wyszło na jaw, że kupiłem dla koleżanki 1g marihuany. Wszyscy się przyznali no i ja pomyślałem, że skoro ona powiedziała, że to dla niej, to ja sie też przyznałem.

Nie wiecie co mi może za to grozić?

Dodam, że jestem nie letni.

Kurator to chyba na pewno a co więcej to nie mam pojęcia. Ile osób widziało to jak przekazywałeś koleżance palenie? Mogłeś nic nie mówić. Z takiej sytuacji jest wiele wyjść tym bardziej, że nic u Ciebie nie znaleźli. Mam nadzieję, że nie powiedziałeś skąd masz? Szkoda byłoby dilera chociaż mógł nie sprzedawać nieletnim..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+