Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój stary znajomy też miał taką samą akcje jak ty.Był na jednej sprawie,pozeznawał i dali mi spokój. Nie chce mi się tu opisywać wszystkiego ale przypałowcy jeszcze bardziej się pogrążyli 8)

Tak jak tu piszą,nie zmieniaj zdania i idź w zaparte.

No i następnym razem uważaj komu sprzedajesz.

Powodzenia życze pozdro :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

słyszałem ze jak są 3 pomówienia jest lipa panowie ale ważne ze kolega trzyma sie twardo i nic nie wie o narkotykach :D powiedz w sądzie ze ci gówniaże pytali sie cibie o narkotyki a ty powiedziałes ze zaraz na psy zadzwonisz hehhe i sie teraz chcą zemscic na tobie hehhehe :] na zjarce to pisałem ale wez prawnika adwokata sie wypytaj co i jak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest takie cos jak Domniemanie niewinnosci chodz i tak mysle ze bez papugi to ciezko Ci sie bedzie wybronic bo to juz za Dillerke a nie za posiadanie idzie wiec przemysl sobie wszystko ...

Pozdro

P.S

Oni Ci to beda musieli udowodnic a bez konkretnych dowodów tylko zezna 4 "cpunow" to wiesz ... wszystko mozesz obrocic zeby to oni mieli wiekszy przypal niz Ty ale to wszystko zalezy na jekiego sedziego trafisz... I tak jeszcze kiedy masz wage?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki za odpowiedzi. materiał trzymam poza domem więc jest spokój. Miałem już kiedyś zawiasy ale się skończyły. Czy ma to coś do rzeczy? ku**a nie chce smrodu, tym bardziej że studia kończę. A jak się nie pracuje to jakoś trzeba dorabiać na boku. Pozdro i pół metrowy h*j w du*e konfidentom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i bardzo madrze, ze trzymasz poza domem - przynajmniej nic u Ciebie nie znadja, a bez tego ich dowody przeciwko Tobie sa znacznie mniejsze, praktycznie zadne, oprocz ich zeznan.

To ze miales zawiasy nie konecznie moze miec cod do rzeczy. Udaj skruszonego czlowieka - powiedz, ze dzieki zawiasom przemyslales pewny sprawy i juz nie bawisz sie w nic takiego, a oni bezczelnie Cie jeszcze oskarzaja :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 jestes na wolce to git :D

2 czyli sad czy prokarurA dala ci wiare :pimp:

3 niedobrze ze ich jest 4 :oops:

4 jesli masz gituw na ulicy nawin temat

5 oni wyprostuja frajeruw :zliscia:

6 oczywiscie nie zadarmo

7 wez papuge prywatnego nie z urzedu

8 no i najlpiej skoncz studia i wyjedz z tego policyjnego kraju

no a pozytym niepisz publicznie takich rzeczy bo teraz jestes na obcince i :pies: moga szybko ogarnac nakazy na ciebie twuj net telefon korespedencje etc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+