Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gołym okiem nie widzę nic, co by się ruszało. Gdzieniegdzie jakieś kropeczki, jakby odchody? ale sam nie wiem - sporadycznie też widać jakąś 'pajęczynkę', może po prostu stała i się na nią kurzyło. Podlałem ją dziś srogo wodą z miksem BioBizz'a na wzrost i kwitnienie bo miała strasznie sucho i wydawało mi się że brakuje jej wszelakich składników odżywczych. Stała na parapecie podlewana wodą prosto z kranu... 

 

Jakieś pojęcie co to może być i w jakiej mniej więcej fazie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podnieś wilgotność do ok 50 %. przędziorki się nie rozmnazaja powyżej 40% chyba. na pewno suche srodowisko to dla nich raj. moga być male biale lub czerwonawe, jak sa pajęczynki to jest 99% ze to jest to gowno. robiąc oprysk odkaz tez boxa i od razu wypierz ubranie, bo lubia się przykleić do człowieka i roznosić dalej. pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ze względu na zabyt dużo azotu był zrobiony 2xflush, rośliny drugi raz podlane Biobizzem... po czym zaczęły żółknąć.
Dwie mi mocno zżółkły, popalone końcówki liści. Jedna jest wręcz bardziej żółta niż zielona, z brązowymi smugami na łodygach.

Do tego żółknące rośliny prawie w ogóle nie są oszronione przy topkach. Mam wrażenie, że od wczoraj zżółkły jeszcze bardziej :(

P.S: flush był robiony w odstępie 2 tygodni, a podlewam, kiedy doniczki są lekkie i po wetknięciu palca w glebę jest wyczuwalna suchość podłoża.

 

gallery_42265_1028_753409.jpg

gallery_42265_1028_605876.jpg

gallery_42265_1028_814065.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+