Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Mam dame ok 2m. easy sative co dopiero zawiązuje i pojawiają sie włoski. Wiem, ze nie bedzie w stanie mi dojrzeć w aktualnej miejscówce, planuję ją przesadzić w bezpieczne miejsce. Pytania:

Czy od razu przesadzać zanim zacznie kwitnąć czy poczekać jeszcze, (max dwa tygodnie) i dopiero przesadzić?

Czy bezpośrednio w ziemie czy lepiej przesadzić do donicy 150l. i chować na zimne wieczory bo czuje, ze prędko nie dojdzie?

Poradźcie bo szkoda żeby sie zmarnowała  :harvest:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najlepiej nie przesadzac, ale jak masz donice 150 litrow to mysle, ze jest to niezle rozwiązanie. i najlepiej przed kwitnięciem, w trakcie nie powinno się tego robic, i nie wiem czy to istotne, ale jak się przesadza np. iglaki to powinno się je wsadzić kierunkami tak jak była wcześniej. tzn. powinna mieć zachod tam gdzie był wcześniej, najlepiej zaznaczyć sobie ktoras galazke i pamietac w jakim kierunku rosla.

ja bym nie przasadzal, ale jak trzeba to trzeba. pewnie ktoś na forum ma takie doświadczenie i może tu trafi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

palenie plesni na pewno nie jest dobre

 

od problemow z oddychaniem, infekcji pluc czy oskrzeli po rozedme czy obturacyjna chorobe pluc, osoba z uposledzonym ukladem immunologicznym moze nawet umrzec (jako rezultat spowodowanej infekcji)

 

jednakze znam takowych, ktorzy palili i nic im nie jest  :D

 

jest jeden sensowny student medycyny na forum to pewnie by Ci to rozlozyl na czynniki pierwsze ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

palenie plesni na pewno nie jest dobre

 

od problemow z oddychaniem, infekcji pluc czy oskrzeli po rozedme czy obturacyjna chorobe pluc, osoba z uposledzonym ukladem immunologicznym moze nawet umrzec (jako rezultat spowodowanej infekcji)

 

jednakze znam takowych, ktorzy palili i nic im nie jest  :D

 

jest jeden sensowny student medycyny na forum to pewnie by Ci to rozlozyl na czynniki pierwsze ;)

To nie plesn tylko grzyb bardziej się pytam czy np nie wyplucze się przy water curing czy coś w ten deseń. Palenie suchej trawy tez do najzdrowszych rzeczy nie należy.

Nie jest tego dużo i tylko gdzieniegdzie ale szkoda wywalac ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+