Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

To budżetowka (darmowa z bonusa):) trzymałem ja od kwietnia pod jarzeniowka a potem w czerwcu wstawiłem na balkon. Coś jej się porabalo i zaczęła kwitnac druga taka sama nie zaczęła i się suka tak rozrosła ze ja zdjałem z balkonu pod lampę 12/12 żeby zaczęła kwitnac (na tydzien) a teraz znów ja wystawiam na balkon bo lampa taka ze szkoda prądu. Mogę jutro wrzucić więcej fot. Musze wam powiedzieć ze nie mam żadnych problemów opisywanych na tym forum, rosną suki jak malina a palenie 100x lepsze jak kupowane a wkurzyłem się i zacząłem sobie uprawiać bo cena 50 za 0.8g to trochę przesada uważam. A do tego juz tu u mnie doszło. Myślę że jeszcze z 5 lat i będzie to legal i u nas. Mam taką nadzieję to się ludzie przestaną truc 'mocarzem' czy innym gownem. Ktoś się pytał czy przycinać wiatraki. Ja swoje dziewczyny gole kilka razy prawie do golasa i uważam że to najlepsza metoda, dobrze je też podwiazac i powyginac choć o ile kiedyś podwiazywalem o tyle teraz biorę po prostu taśmę i każda odnoge łapie za liścia i przyklejam do donicy żeby były szersze, mniej roboty a wynik taki sam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam,mam problem z roslinkami tzn zaczeły zółknac liscie od dołu do góry po nowe partie ,martwie sie bo nie wiem co jest przyczyna i proszę o pomoc bo szkoda plonów :(
Kwiaty sa w donicach,nie podlewałem zadnym nawozem tylko sama woda,ziemia czarna ze sklepu ph 5,5 ,od jakiegos czasu zacząłem podlewać agrecolem raz w tygodniu zależnie od tego jaka jest pogoda,co do podlewania wodą to tez srednio co dwa dni zależne od tego jaka pogoda .. Mam tez dwie inne roslinki w niedalekiej odległosci ,mam nadzieje że uda Wam sie cos poradzić ,pozdrawiam!

 

ps : sorry za jakość fotek ale mój telefon ma juz pare latek :P

 

 

post-41645-0-48509200-1439117421_thumb.j

post-41645-0-70763800-1439117432_thumb.j

post-41645-0-74436800-1439117450_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja to w ogóle nie liczę ile czasu minęło. Jak się robi za gęsto za ciemno to trzeba trochę przezedzic żeby światło docierało wszedzie inaczej wszystko w środku co będzie zacienione można wywalic. Myślałem żeby zrobić eksperyment z taśmami Led zwisajacymi w środek rośliny żeby wszystko trochę doświetlone bylo w srodku rosliny ale jestem zaleniwy. Teraz to się wycfanilem ostatnio i zrobiłem panel z taśmy Led i przez pierwszy miesiąc gdy rośliny małe to świece czerwonym i niebieskim w sumie 20w spokojnie 5 sztuk się pod tym mieści i pięknie rosną. Dopiero jak za duże się robią to pod lampę a mam tylko 400w wiec szkoda świecić na małe. Także wg mnie ciąć i się wogòle nie bać tak by światło miało dostęp do całej rośliny. A poza tym to najważniejsze wg mnie wyginanie. Dobrze wygięta roślina robi za cztery niewygiete!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+