Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Mam pytanie, w piątek do wody poszedł 1xThink Different od Dutch Passion, po 24h dalej pływał jednak po stuknięciu opadł do wody, od soboty siedzi w doniczce - za ile coś powinno wyjść z doniczki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeśli chcę wspomóc trochę roślinkę przez nawożenie dolistne to mogę dodać nawozu płynnego do nawilżacza czy tylko atomizer/rozpylacz? no i czy nie zasyfi mi to jakoś nawilżacza? mam taką żabkę z allegro za ok 50 zł, sporo osób tego używa więc chyba wiecie o jaki nawilżacz mi chodzi ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To zaslezy nie zawsze lepki wychodza w jednym momencie uzbroisz sie w cierpliwosc a wygrasz te wojne. Na momencie pojawi sie lepek

 

niestety dalej nic, wczoraj dałem donice pod lampę już zobaczymy czy coś się przebije - jakby nic nie wyszło do jutra to próbować rozgrzebać ziemie czy jakiś inny zabieg zrobić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli zastosuję ziemię Biobizz All Mix to będzie potrzeba, żeby dokupić do tego BioTabs?

Out Door 3 spoty na każdym 5 donic po 10L. Jak kupię do tego 3x50L All Mix to wystarczy dla wszystkich? Ewentualnie można dorzucić do tego ziemi spod pokrzuyw, albo coś w ten deseń?

 

 

 Eustachy

Nie ruszaj nic, daj im czas.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+