Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, mam problem. Mianowicie kupiłem 2 typy nawozu firmy "agrecol" i nawet po dokładnym przestudiowaniu naklejki, wciąż nie mam bladego pojęcia ile wynosi zalecana dawka... Są podane tylko informacje o tym jak rozcieńczać (7ml na 2l wody) ale ile już tego lać to ani słowa. Więc czy juz ktoś używał i wie?

 

Drugie pytanie - czy naprawdę trzeba wydawać najpierw miliard mamony na wszystkie boxy nie boxy i pierdoły? Nie starczy ziemia, doniczka dobre żarówki(3x[65W=325W] = 975 W i widmo 5000 czyli słońca dziennego), folia aluminiowa, nawozy i trochę serca? Bo im dłużej czytam to tym bardziej mi się wydaje to kompletną bzdurą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytanie pierwsze: Boże....

Pytanie drugie: Już lepiej HPS 100w, niż te 3 żarówki, albo jeszcze lepiej HPS 150w :), nie mówię nawet o poborze prądu. Boxa nie musisz kupować, możesz z czegoś złożyć ale nie wyklejać go folią aluminiową, bo się nie nadaje. Bez boxa światło ucieka, i się marnuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytanie pierwsze: Boże....

Pytanie drugie: Już lepiej HPS 100w, niż te 3 żarówki, albo jeszcze lepiej HPS 150w :), nie mówię nawet o poborze prądu. Boxa nie musisz kupować, możesz z czegoś złożyć ale nie wyklejać go folią aluminiową, bo się nie nadaje. Bez boxa światło ucieka, i się marnuje.

 

Nie trzeba Boże wystarczy Rysiek. Serio nie wiem i nie kumam tego więc proszę o pomoc. Co do drugiej opcji to może potem bo te już zakupiłem i nie mam teraz kasy. Nazstępnym razem napewno rady posłucham.  :)

 

P.S. Dlaczego folia jest zła? Przecież odbija światło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Chciałbym wam zadać pytanie na temat zbioru, sytuacja ma się następująco: w terminie gdy powinienem zacząć harvest mam wyjazd na 2 tygodnie, problem jest następujący - lepiej ścinać o tydzień za wcześnie czy o tydzień za późno w stosunku do optymalnego czasu żniw?

Dziękuję i Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+