Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Tydzień za późno... Ale czy przez te dwa tygodnie będzie opieka ? Bo czasami lepiej ściąć wcześniej i nie martwić się że zostały bez opieki. 

Sam ścinam swoje trochę wcześniej bo jedziemy na spannabis, akurat jak wrócimy będzie już wysuszone :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja z innej beczki:
Ile czasu powinien pracować nawilżać?
24/7 czy można go usypiać razem z roślinkami?
Jako, że mam nawilżacz bez higrometru więc sam po zadanej wilgotności się nie wyłączy to czy np w ogóle nie lepiej (żeby ciągle nie latać i nie sprawdzać poziomu wody) dać mu np: godzinę działa, na godzinę idzie spać, roślinki idą spać, nawilżanie idzie spać. Box sobie stoi po prostu w niewielkim pokoju, więc wyciąg i tak będzie zwiększał wilgotność powietrza w pokoju i tak, a co za tym idzie również powietrza zasysanego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zadam jeszcze tu jedno pytanie,będe uprawiał na torfowiskach i mam tam taki z 1,5 metra szerokości strumyk przepływajacy przez teren, chcę z niego brać wodę do podlewania. Sprawdzę jego kwasowość tylko czym tak samo jak ziemi? i czy jeżeli będzie odczyn zbyt kwaśny a wydaje mi się że tak bo w końcu płynie to przez torfowiska to czy da się taką wodę jakoś odkwasić? Może dolomit? Robił ktoś z was coś takiego?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zanim zaczniesz próbować uprawiać na samym torfie to zapoznaj się z tym tematem: TERRA o torfie i substancjach odżywczych (jest tutaj o przygotowaniu torfu)

Ja bym myślał nad zmianą miejscówki lub jakieś wiadra / worki z dobrą glebą wkopane, albo worki uprawowe bez wkopywania, można przenieść roślinę ale trzeba często podlewać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+