Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Wiadomo nie zatkasz tego bo po to są te rury aby wentylowały.

Aczkolwiek nie sądzę aby tak bardzo uciekało żebyś musiał się martwić, ludzie od dawna mają cooltuby a pierwsze słyszę aby ktoś się tym przejmował ;)

Nie mniej jednak jeżeli jest na to patent to też chętnie zapobiegnę utracie tych wartościowych lumenów :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dokładnie, bralem to pod uwage i dam sobie spokoj, inaczej jak bym zrobil tak jak pisalem o 2 zarowach w 1 ct wtedy najwiecej swiatla bede szlo przez szybe,

Mam pytanie co to przewodow wentylacyjnych, szukalem takich zaczepów , niewiem jak to nazwac ale chodzi mi zeby zaczepic bardzo szczelnie przewód do otworu, dziekuje za rady co do wczesniejszych pytan, Buch dla Was

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NIe nie , chodzi mi o cialkiem cos innego.

Piszac przewód mam na mysli RURE WENTYLACYJNA, czyli przewód :D chodzi mi o takich łącznik, ale to poszukam gdzies w budowlanym.

 

Mam pytanie co od kalkulatora kubatury wentylatorów, nie rozumiem go pokazuje bardzo male wartosci, np 3,6m^3 , prosze o pomoc.

Licze taka kubature: 50x60x100

 

Pytanie co do wentylatorów, planuje zakupić wentyl promieniowy, chodzi mi o cicha prace, czy taki wentylator jest naprawde cichy??  ile decybeli maja nie umiem znalesc info na ten temat, mam osiowo kanalowy i buczy strasznie,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

traci traci, aż tak wiele nie, ale boki są słabo doświetlone jednak.
lepszym rozwiązaniem jest sputnik, lecz droższym.
Ct nie jest aż taka zła jednak to, że dzieki niej możesz wstawić mocniejsze  światło i dać bliżej wszystko rekompensuje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jol to ja z zapytaniem

mam balast elektroniczny do swietlowek niezintegrowanych na gwint 2g11

fbc 236 volssolsh shwabe (czy jakos)

post-38179-0-41442000-1368228738_thumb.j

swietlowki maja 4 piny

i tu moje pytanie

 

jak je podlaczyc?

 

swietlowki wpina sie w gniazda to wiadome

ale jak te gniazda podlaczyc do statecznika?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+