Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

 

Zastanawiam sie nad roznica temp pomiedzy hps 250w i 400w. Czy 400 grzeje sie o wiele bardziej niz 250 ? Planuje zakup nowego boxa do ktorego na sam poczatek pojdzie 250w. Zamierzam tam wepchnac wentylator, ktory na luzie schlodzilby 400w (tak w razie czego gdybym kiedys zdecydowal sie na silniejsza lampe) Teraz jaki went wybrac czy okolo 360m3 da sobie rade z hps250w ale tez 400 ? Oczywiscie cool tube bedzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mysle raczej o namiocie 80x80 tylko ze wysokosc mi nie pasuje bo jest 160. Raczej sam zbuduje boxa 80x80x180 i tam na początek dam hps 250w z osobnym wentylatorem do cooltuba 180m3/h a do boxa osobny wyciagajacy tak jak piszesz ponad 200m3/h podlaczony do filtra. Takie cos da rade ? 

 

I ponownie czy jesli w przyszlosci, wrzuce tam hps400w to osobny wentylator na cooltube 180m3, da rade go schlodzic. Ogolnie moja rozkmina tyczy sie tylko wentylatora do chlodzenia lampy dlatego za wczasu chce kupic jeden, ktory bez problemu poradzi sobie i z hps250 i z hps400 tez.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Mysle raczej o namiocie 80x80 tylko ze wysokosc mi nie pasuje bo jest 160. Raczej sam zbuduje boxa 80x80x180 i tam na początek dam hps 250w z osobnym wentylatorem do cooltuba 180m3/h a do boxa osobny wyciagajacy tak jak piszesz ponad 200m3/h podlaczony do filtra. Takie cos da rade ? 

80x80x180 taki rozmiar ma homebox i pewnie kilka innych :) 

Tak nie powinieneś mieć problemów z temp. choć ona zależy od wielu czynników, chociażby temperatura pomieszczenia.

 

 

I ponownie czy jesli w przyszlosci, wrzuce tam hps400w to osobny wentylator na cooltube 180m3, da rade go schlodzic. Ogolnie moja rozkmina tyczy sie tylko wentylatora do chlodzenia lampy dlatego za wczasu chce kupic jeden, ktory bez problemu poradzi sobie i z hps250 i z hps400 tez.

 

Bez problemu a nawet aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+