Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

finisher jest i zaniedlugo bedzie uzywany, czytalem na tabelce , ze stosuje sie go juz po polowie kwitnienia, (<<Stosowac sie do tego??) Niewiem czy to nie przyspieszy za bardzo procesu kwitnienia ,  jest tez ripen ale nie chce go uzywac bo beda nie smaczne pomidowy, .. Nawóz wlasciwy zastapie Biohumusem forte jest chyba z przewaga PK.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem, trafilem na dwa genotypy, odmiany Kałashnikova,

Jakby sativa i indica, jedna jest juz  bdobrze rozwinieta a druga

kształtuje luźne wysokie pąki, chciałem trzymać je dwa tygodnie,

chce scinac w jednym momencie,

 

Czy użycie Ripena na dwa opóźniete krzaki bedzie dobrym pomysłem ? :sleep:

Zależy mi na czystym smaku, tydzien Flushingu oczysci po Ripie?

 

Dodam że te dwa sa młodsze o kilka dni, i do tego genotyp sativy dłużej kwitnie, po mojej mysli.

Proszę o rady , dzieki :cool:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludziska pomocy jako świerzak niewiem czy mam się czym martwić. Sprawa wygląda tak: Lowryder #2 auto fem ok 20 dzień flo pod topami pojawiły się dziwne coś z początku myślałem że się hermi ale po przyjzeniu się wygląda to jak damski preflower z tym że w srodku jest tak jakby niedorobione nasionko o średnicy ok 1mm. do zapylenia raczej nie doszlo bo reszta pomidorów jest feminizowana. i teraz pytanuie czy to jest normalne i czy cos mam z tym robic na przykład ścinka bo moc będzie spadać  żeby wyprodukować pestki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+