Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Witam, mam pytanie, BOX: 50x60, HPS150w, dwie swietlówki. Chce zapodac automaty, 12 roslin, w 5l donicach, Pytanie brzmi ,

Czy 5l to nie za mało ? oraz Jakiej wielkosci roslin moge sie spodziewac, Przy dobrym nawozeniu, Odmiany Amnesia AF (Dinafem) Northem Light(nie pamietam) Prosze o rady :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja mysle ze może wyjść dobrze jak będziesz upieprzal boczne odsrosty i zostawisz tylko glowne palki.  roslina będzie pompować cala energie w tego topa przec co będzie ladniejszy niż wyszedłby normalnie.  5 l w takim wypadku spokojnie starczy, tylko oczywiście pomaluj te butle albo oklej żeby bezposrednie swiatlo się do korzeni nie przedostawalo.  a ile mozez zebrac?   to nikt nie powie bo za dużo czynnikow na to wpływa.  

 

czekam na GL z tego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

roznica podobno jest, aczkolwiek ja wielkiej nie zauwazylem jak miałem 250 w mh i hps.   na pewno zoszczedzilbys na pradzie trochę jeśli to ma znaczenie.  tak czy tak musialbys mieć planty w mniejszych donicach i zrobić prowizoryczna scianke w boxie zmniejszajaca powierzchnie bo 150 w nie ogarnie jakiej powierzchni jak 600

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+