Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

miałem to kiedyś ten fogger dla mnie to jest straszna lipa, nawet mgły dobrze nie potrafi zrobić, a pobór prądu bardzo duży, 

 

polecam coś takiego
ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-hit-turbo-mocny

 

działa o dużo lepiej niż ten fogger, dodatkowo można ustawić jak mocno ma działać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam.

Prosze o pomoc co do kilku moich dylemtow.

Mam box 1m x 1m wysokosc okolo 70cm. bedzie tam lampa hps250 (balast niedlugo przyjdzie:D)  chce dac w to auto ak47. tylko nie wiem 3 czy 5 ?Z tego co wiem, bardzo sie rozrastaja a dodatkowo chce zastosowac trening lst lub scrog. Po prostu nie wiem czy ta powierzchni nie jest za mala dla 5 i czy nie bede mial problemow z bawieniem sie w gaszczu pod siatka itp. Bedzie to moja pierwsza uprawa.
Druga sprawa. Canna terra profesional bez plusa :) 25 l ma isc na 5 donic lub 3(wtedy nie dam calosci z tych 25l). Do tego chce dokupic ripen na ostatni dni. Polecacie jakies inne tanie nawozy czy ta ziemia nie potrzebuje juz zadnych dodatkow?

3; co mysliscie o wylozeniu donic z gory wygotowanymi kamyczkami z rzeki aby zatrzymac wilgosc i nieco zatrzymac promioniowanie?

czwarta sprawa(moze smieszna ale mnie interesuje) czy roslina pod lampa odczuwa(w jakis sposob) ze poza boxem jest dzionek i w zaiwazku z tym lepiej dac jej odpoczac w godzinach nocnych czy nie ma roznicy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po pierwsze to na wszystkie Twoje pytania jest pelno odpowiedzi na forum i czytaj to sie dowiesz

 

z moich porad :

 

donice ok 5 l,  16 automatow lekko tam wsadzisz, siatke sobie odpusc jak to pierwsza uprawa, skup sie tylko na lst.  lampe wsadz w cool tube albo odblysnik wentylowany jakis ogarnij bo na tej wysokosc z lampa 250 bedziesz miec problem z temperatura.  ripen jest przerekamowany i psuje smak.  nawozy jakie polecam to nawozy bio. kamyczki niektorzy stosuja ale raczej nie z rzeki wygotowane tylko specjalne i tanie - keramzyt. mozesz je dac na wierzch zeby ograniczyc parowanie aczkolwiek wtedy nie widac kiedy gleba wychnie.   nie wydaje mi sie zeby rosliny czuly dzien :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czytam sporo. jednak na forum ciezko doszukac sie idealnych odpowiedz a zalezy mi na jak najdokladniejszym obrazie. poza tym wychodze z zalozenia ze lepiej dopytac w sprawach gdzie sa watpliwosci.

odblysnik zrobilem samemu, na cool tube brak srodkow poki co. bedzie szyba, wszystko regulowane. do tego 3 wiatraki.2 male na wymieane i jeden wiekszy(z podkladnki pod lapka) mieszajacy.

, z temp. bede walczy; gdy juz bedzie lampa.

co do nawozow o ktorych piszesz brak srodkow wiec poki co bede musial zostac przy ripenie. Jednak nadal nie wiem czy oplaca sie dawac inne nawozy na wzrost i wczesne kwitniecie przy tej ziemi.

mimo wszystko dzieki za pomoc. :peace:

 

a co do odczuc rosliny to moze nie ma to wielkeigo wplywu na plony, bardziej jako ciekawostka pytam co myslicie o tym. ja nie jestem tego pewny ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ripen to nie nawoz.  juz lepiej kup biohumus i florowit.   i nie kielkuj dopoki nie odpalisz boksa na kilkanascie godzin i nie ogarniesz dobrze temperatury

 

a jeszcze co do nawozow to 100 ml kazdego z tych nawozow kosztuje 10 zl w sklepie trawka.org takze to nie duzy wydatek tak naprawde jak nie masz na calosc od razu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uciuanygiecik
Nasiona kupie jako ostatnie prawdopodobnie wiec bez obaw. Nie kiełkowałbym wczesniej. Mam kilka wariantow przygotowanych w razie za wysokeij lub za niskeij temperatury na modyfikacji wiec mysle ze z tym dam rade.
WIELKIE DZIEKI, za pokazanie tego sklepu :].

hi2per

Nie wiem na czym sie skonczy poki co mam jeszcze troche czasu, dlatego szukam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+