Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Baton, mój statecznik ma 4 wyjścia, ale raczej zasada podobna jest. Schemat połączeń masz rozrysowany na obudowie. Po 2 piny bezpośrednio do do każdej ze świetlówek, zgodnie z numeracją (1,2 i 5,6). Potem 2 skrajne łączą jedną świetlówkę z drugą i jednocześnie idą do 2 środkowych wyjść (jedna para do 3, druga do 4). Możesz sobie opisać piny na trzonkach i połączyć patrząc na schemat, żeby się nie pomyliły.
Trochę dziwne to połączenie, bo dla 6. wyjść widziałem kiedyś inny schemat - po 3 z każdego trzonka szły do kolejnych wyjść statecznika i pozostałe piny były połączone ze sobą. Ale najlepiej trzymać tego, co podał producent.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

heh doszukalem sie ze podlaczac jak na schemacie tyle ze tc l ma 4 piny a t8(pokazane na schemacie) 2 z jedej strony i 2 z drugiej.

podlaczajac tc l robimy to tak jak bysmy t8 zgieli w pol. i dalej wedlug schematu.

@rollnik widocznie masz inne swietlowki. ja mam na 4 piny ty na 2.

ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam kolegów growerów, mam pytanie co do moich pomidorów.  Otóż 4 dni temu zostały przelaczone na Flo, w tym czasie został odlaczony prad, na pół godziny (podczas naświetlania) zostały przeniesione do normalnego pokoju ze swiatlem żarowym. Pytanie brzmi, jakie jest prawdopodobieństwo schermienia ? I przy okazji mam kolejne pytanie, czy nie zaszkodzi jak otwieram boxa na niedługo w czasie ciemni, nie wchodzi zbyt wiele swiatla ale odrobina, (odm. Kalashnikova) Proszę o opinie , z góry dziekuje.

  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli jest to stabilne pheno to nie powinna się tak łatwo schermić, ale femki maja to do siebie, że jest to dużo bardziej prawdopodobne.
Osobiście nie polecam zakłócania ciemni i jak masz dużo krzaków to ciężko wyłapać gdzie wypuści banana i nie oczekiwanie zobaczysz któregoś dnia formujące się pestki. Nie życzę Ci tego i to co powinniśmy robić to minimalizować w jak najbardziej możliwy sposób stres dla panienek co oczywiście przekłada się na efekt końcowy.
Pytasz o prawdopodobieństwo, także nikt Ci tego nie powie, jest na pewno dużo większe niż bez zakłócania chociaż też się zdarza, że same z siebie się hermią bez zakłócania ciemni.
pzdr.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jedna na iles moze sie trafic ale jesli wszystkie tak wygladaja to cos zle robisz :D

ja mialem w zeszlym sezonie jeda taka co wypuscila chyba 2 albo 1 pietro na poczatku

i po conajmniej miesiecznej przerwie (totalnego nic nie robienia, nie bylo widac nawet

stozka wzrostu miedzy wiatrakami) zaczela nagle sobie rosnac dalej.oczywiscie nie doszla.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no, mówię, że tylko ta jedyna jest jakaś zmutowana. Taka sama odmiana rośnie obok i jest wszystko w idealnym porządku. Potrzymam jeszcze z tydzień, jeśli nic nie ruszy to idzie do utylizacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś mu sie liczba chromosomów nie zgadza  :rasta:  .. ja też miałem takiego wykrętasa ale wszedł na dobrą drogę razem z 3-4 piętrem.

a nawet gdyby mu sie nie polepszyło to i tak szkoda go unicestwiać  :planty:  ja swojego użyłem do zupy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+