Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB clu058 150W | Box 60x60 | AK47 / LSD / Bubblegum / Gorilla Glue - automaty


HanYs

Recommended Posts

Nie jestem w temacie od początku wiec zapytam jak wysoko w tej chwili trzymasz leda?  gdzieś wyłapałem w tym temacie dyskusje na temat mocy, dla sprostowania przypomnę ze jeden wat twojego leda to 158lum/W.

Co do defoliacji, to od jakiej fazy można zacząć ciąć liście ? moje planty to 36 dzień i zastanawiam się nad zabiegiem ale nie chce popełnić błędu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, grasssprayder napisał:

Nie jestem w temacie od początku wiec zapytam jak wysoko w tej chwili trzymasz leda?  gdzieś wyłapałem w tym temacie dyskusje na temat mocy, dla sprostowania przypomnę ze jeden wat twojego leda to 158lum/W.

Co do defoliacji, to od jakiej fazy można zacząć ciąć liście ? moje planty to 36 dzień i zastanawiam się nad zabiegiem ale nie chce popełnić błędu.

Ok. 40cm od najwyższego szczytu a mocn na 80% (ok. 120W). Dyskutowaliśmy czy mógłbym obniżyć lampę bardziej przy zachowaniu mocy - próbowałem, do ok. 30cm, ale już było za mocne, liście już na drugi dzień zaczęły się lekko wywijać więc podniosłem z powrotem.

Myślę, że jeśli masz gęsto to spokojnie możesz przyciąć, tylko zacznij po trochu stopniowo co kilka dni żeby się przyzwyczaiły do takiego zabiegu. Ja też akurat coś koło 36 dnia przycinałem pierwszy raz (9 strona tego tematu) chociaż wydaje mi się, że mogłem się wziąć za to nieco wcześniej bo wtedy to już był mocny busz.

Edytowane przez HanYs
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki ! Zaczolem właśnie od dołu, te które są już żółte, słabe i nie rokują. Czy te liście wykorzystujecie do jakiś celów jak np. makumba ?, trochę się nazbierało i tak sobie pomyślałem ze jutro dzień wolny może by spróbował? Jeśli chodzi o mnie to trzymam w tej chwili taki sam COB, 55 cm od szczytów, widzę ze jeden odrost który był najwyżej wypaliło mu trochę chlorofil, mój LED to 100w i mam go od niedawna na maxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Związku z tym ze jestem osoba sensytywna i zdecydowałem się ze względu na pewne doświadczenie życiowe na hodowle odmian medycznych i tym samym wole precyzyjniejsze dozowanie wybrałem nalewkę, wczoraj takowa zrobiłem nie zapominając o dekarboksylacji, ale ze moje odmiany maja od 5% do 10% THC i tyle samo CBD narazie nalewka jest słabo wyczuwalna, po za tym jest jej mało= mała ilość masy zielonej ze względu ze jest to uprawa organiczna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie, chyba nieco spóźniłem się ze ścinką tj. AK47 i LSD już właściwie są do ścinki - większość trichomów jest mlecznych, gdzieniegdzie jeszcze przezroczyste i na mniej więcej takim etapie chciałbym ścinać tylko, że nie dałem im czasu na flusha. Ile mniej więcej musiałoby minąć czasu żeby trichomy zaczęły przechodzić na brązowawe? Zastanawiam się, czy jeszcze kilka dni je przetrzymać żeby się oczyściły z nawozów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+