Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zkittlez, Cookie Kush, Purple haze, Amnesia <- Feminizowane | LED Samsung LM301H 240W


Recommended Posts

@AligatorOzi Niestety te pomieszczenie nie pozwala mi na powiekszenie boxa :( bo jest na antresoli i wysokosc boxa (70cm) wynika z wysokosci antresoli. Aczkolwiek zdaje sobie sprawe, ze w pewnym momencie moze byc tam ciasno, jak juz rosliny beda blisko lampy to zmienie pomieszczenie i powieksze boxa.

@Rysiu  Czas swiecenia to 18/6 a na flo bedzie 12/12 - to ja sie pomylilam przy wpisywaniu :)

@IntoSpacetak wysokosc boxa to 70cm, pomylilam sie przy wpisywaniu, dzieki. wlasnie chyba zastosuje jakis trening roslinek, we wczesniejszym projekcie naginalam roslinki sznurkami i ich nie polamalam, wiec jakos to bedzie :D 

@Bluregard obecnie odleglosc pomiedzy donicami a lampa wynosi 40cm ( po przesadzeniu w docelowe doniczki )

@ichikaru chyba bede kombinowala z tym nawilzaczem, zeby troche wilgotnosci bylo ale zeby nie szlo prosto w lampe, bo faktycznie groznie to wyglada, a szkoda byloby mi nowej lampy..

@Goku 30w ? to nie za malo? boje sie ze znowu mi wyrosnie krzaczek z ktorego zbiore max 5 g tak jak przy ostatniej lampie ktorej moc wynosila 60w. Na razie przykrece lampe do 100W, box zostaje, a bede kombinowala potem jak podrosna

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka :D

Stan roslinek na dzien 18.04

dzien 9

Pomidorki zostaly juz przesadzone w docelowe donice, podlalam je od razu Voodo juice

Niepokoi mnie fakt, ze liscie sa takie oklapłe lekko, nie podlewam ich za mocno, wiec nie wiem co jest tego przyczyna

Na razie najszybciej goni Zkittlez, reszta mniejsza ale mam nadzieje ze reszta dorowna zkitlezzowi jak podrosna :)

 

2.jpg

1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minutes ago, Rysiu said:

Nie dawaj żadnego 30W. Nie w boxie 0.6x0.6. Trzymaj te 100 i niżej nie schodź. Nic im nie będzie. Byle wentylacja boxa była dobra.

Ustawilam 100W  dzisiaj rano i teraz jak zerknelam to juz nie sa oklaple... XD noo jedna widze ze nadal jest oklapla, ale moze potrzebuje wiecej czasu niz reszta .wiec chyba jest git te 100W, wentylacja jest dobra, wiatraczki chodza 24/7 :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam 160W leda w boxie 0.5x0.8.  To daje 400W na metr. U koleżanki przy tych 100W w 0.6x0.6 wychodzi 277.77 na metr.  Trzymam go od początku jakieś 30cm od roślin. Pod koniec jak podrosną ta odległość skraca się nawet do 15cm. Nieraz nawet dotykały panelu i musiałem je na bok odginać. I jakoś karły mi nie rosną. Dlaczego jej mają urosnąć a u mnie nie rosną przy większej mocy???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+