Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zkittlez, Cookie Kush, Purple haze, Amnesia <- Feminizowane | LED Samsung LM301H 240W


Recommended Posts

Eloooo :))
Stan na 04.07 ( 86 dzień , 26 dzień flo )

 

Rosnie elegancko jak na moje oko :D , ale martwi mnie pare rzeczy :

- wydaje mi się, że chyba brakuje im witamin, ponieważ koncowki lisci sa lekko zolte i dolne partie liscie zolkna i odpadaja, oraz przy gornych lisciach pojawiaja sie takie jasneijsze miejsca przy krawedzi. Jakies 3 tygodnei temu przestalam podlewac w sumie nawozami AN Grow mibro bloom i podlewam samym algamic oraz witaminami AN b-52, moze jednak podlac jeszcze zestawem od AN ? I wlasnie nie wiem czy to co sie dzieje z lisciami, to kwestia tego ze roslina dojrzewa, czy raczej niedoboru czegos ?

- Niektóre topy juz maja kilka pojedynczych brazowych witek, ale przeciez jeszcze jej troche do zbioru brakuje, czy juz dojrzewa do etapu zbioru ?

- Na jednym zdjęciu zaznaczyłam czerwonym kolorem takie odrosty na dolnych partiach roslin, co z tym zrobic? rosnie to, ale kazda z nich ma po doslownie 3 witki, albo po prostu same malutkie listeczki. Nie wiem co robic z tymi maluszkami.

- Jak myslicie, ile jeszcze do zbioru czasu zostalo ? skoro mamy 26 dzien flo .

 

:konopia:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest ok.

Alga mic to raczej na nic się nie zda teraz. Grow, micro i bloom cały czas. Prawie do samego końca.

Teraz to FOSFOR i POTAS. One chcę tego żreć dużo teraz. Muszą napuchnąć. Albo big bud z AN i dodatkowo można overdrive. Albo zamiast tego z plagrona green sensation. Używałem go razem z AN, tyle że na przemian. Raz lałem AN, raz green sensation. Świetny booster kwitnienia. 

Koniecznie FOSFOR i POTAS!!

Jeszcze dobrych parę tygodni im zostało. Zrobiłaś długiego vega to i kwitnienie będzie dłuższe.

 

Ja np. swoje przedawkowałem azotem i ciemne jak cholera. A juz 5-6 tydzień kwitną. Chyba mi się poblokowały 😞 Nie doceniłem mocy nowych nawozów.

Edytowane przez Rysiu
  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym ani Grow ani Alga-mic już nie podlewał. Na flo nie ma już wielkiego zapotrzebowania na azot. co najwyżej oprysk z alg 2x max do końca i to delikatny.

Teraz jest zapotrzebowanie na PK jak @Rysiu wspomniał.

Grow lany na flo strasznie psuje smak.

A ja właśnie gdzieś wyczytałem, że im dłuższy weg tym sprawniej przebiega kwitnienie xD Mogę to tylko częściowo potwierdzić.

Ogólnie będzie grubo.

Ten trening tak widzę jak byś bała się nagiąć je trochę bardziej. Ledwo daje efekt.

U mnie dziewczyny po LST są tak powyginane i popękane, że wyglądają jak po supercroppingu. 

Naginaj mocniej bo inaczej nie nabędziesz wprawy ;D Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elooo :DD


Dzień 100, flo - 40 dzień

Dzięki @Rysiu dokupiłam nawozy Big bud i bud candy od AN, podlewalam nimi a teraz jeszcze zaczelam podlewac nawozem bloombastic.

@ichikaru haha ja wiem slabo mi te treningi szly, ale w przyszlym grow sprobuje bardziej sie postarac, oraz sprobuje fim, zobaczymy co mi lepiej wyjdzie .

 

-Wilgotnosc utrzymuje sie na poziomie 60-70% , chyba to troche za wysoka wilgotnosc, ale w sumie nie mam w boxie rzadnego nawilzacza powietrza. a temperatura okolo 28-31 C, temperaturke ciezko obnizyc przy tych upałach, ale chyba rosliny nie narzekaja na zbyt wysoka temperature .

-Patrzac na trichromy to chyba nie wiele im juz zostalo do konca. 3 ladnie puchna tylko ta amnesia, jakos malo spuchla co mnie martwi :/ nie wiem czy ona po prostu dluzej czasu potrzebuje w boxie.

- Nie wiem ile jeszcze podlewac nawozami, bo jakos 2 tygodnie przed koncem wypadaloby zrobic juz flush, jest w stanie ktos doradzic patrzac tylko na fotki, bo boje sie ze pod koneic spierdziele smak wszystkiego .

-Purple haze ladnie wyglada, ale powinna miec lekko fioletowe ubarwienie, ciekawe czy wogole sie pojawi ....  nie wiem jak jest z tym ubarwieniem, niby mam 4 zupelnie rozne gatunki a wygladaja praktycznie identycznie haha.

 

 

 

 

2.jpg

3.jpg

1.jpg

Edytowane przez Alicja
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

siemka

Dzień 115, flo - 55 dzień

Pomidorki ładnie puchna ( aczkolwiek jak pomiedzy ostatnimi fotkami jest 2 tygodnie roznicy, to nie wydaja sie mega wieksze te kwiaty ) , liscie juz zolkna, ale trichromy dopiero w polowie sa brazowe, wiekszosc jest nadal mleczna.

Pytanie czy juz zaczynac flush, czy jeszcze podlewac nawozami, 55 dzien juz trwa flo, w sumie calkiem dlugo.

 

Pozdro :zmiazdzony:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+