Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zkittlez, Cookie Kush, Purple haze, Amnesia <- Feminizowane | LED Samsung LM301H 240W


Recommended Posts

Elooo,

Dzien 29

Rosliny ogolnie rosna dobrze, temperatura w boxie 26-28C wilgotnosc 40-50% ( nizsza jest wilgotnosc niz ostatnio, bo wyjelam nawilzacz ) 

Ale na lisciach pojawily sie takie jasne odbarwienia, wedlug internetu jest to nie dobor Cal Mag , wiec chyba pozostaje mi zakupic odpowiedni nawoz , narazie podlalam roslinki dzisiaj zwiekszona iloscia nawozu MIKRO ( poniewaz w tabeli wlasnie pojawial sie Mg i cal w malej ilosci co prawda) i dodatkowo dolalam polowe butelki muszynianki do mojej odstanej kranowy, takze dopoki nie zakupie nawozow, bedzie git.

 

4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@CelMarzeniaAtakZycie Popalone od ph ? zawsze podlewam woda o ph 5,9 - 6,2 mam elektroniczny miernik ph wiec chyba pomiar jest mniejwiecej miarodajny .

A co do przelania, to tez mi sie tak na poczatku wydawalo, ale chlopaki pisali ze przesuszylam :D co okazalo sie prawda, poniewaz jak podlalam taka oklapla to po godzinie juz wrocila do normalnosci xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 43

Eloszka :blant4:

Roslinki udalo mi sie przeniesc do luzniejszego miejsca, wiec wnioski juz moge wyciagnac takie ze zdecydowanie szybciej rosna xD, strasznie je wyciagnelo do gory

Pojedyncze liscie z najnizszych partii czasami zolkna, ale tak poza tym panie wygladaja mega zdrowo na moje oko, mega gesto sie porobilo, nie wiem czy nie zrobic malego fryzjera i troche tych wiatrakowych podciac.

3/4 panie chyba juz chcialyby zaczac kwitnac, bo widze jakies takie witeczki ( widoczne na zdjeciu ze zblizeniem )

 

wlasnie tutaj pojawia sie pytanie czy juz zmieniac czas na flo, czy jeszcze dac im z tydzien, zeby troche podrosły :zen:

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A mowilem zebys zmienila im miejsce 😄

ciesze się ze odratowane pięknie to już wyglada.

mozesz przełączać już ale to zależy od ciebie, głównie od miejsca ile posiadasz. Jeśli to nie automaty to możesz przetrzymac na wegu by sprawić im taki wygląd jaki chcesz. 
 

mozesz np, zgiąć dla każdej główny szczyt by był niżej niż odrosty, wyrównaj im poziom wtedy każdy bob będzie spoko, wiatraki z main ropa zasłania dużo dobroci. Daj im tydzień, zobacz i potem przełącz. Jak widzę to chyba indica wiec w teori do góry strasznie nie pójdzie po przełączeniu.

Edytowane przez AligatorOzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minutes ago, AligatorOzi said:

A mowilem zebys zmienila im miejsce 😄

ciesze się ze odratowane pięknie to już wyglada.

mozesz przełączać już ale to zależy od ciebie, głównie od miejsca ile posiadasz. Jeśli to nie automaty to możesz przetrzymac na wegu by sprawić im taki wygląd jaki chcesz. 
 

mozesz np, zgiąć dla każdej główny szczyt by był niżej niż odrosty, wyrównaj im poziom wtedy każdy bob będzie spoko, wiatraki z main ropa zasłania dużo dobroci. Daj im tydzień, zobacz i potem przełącz. Jak widzę to chyba indica wiec w teori do góry strasznie nie pójdzie po przełączeniu.

Myslalam ze uda sie na tamtej powierzchni zostawic krzaczki , dogodniejsze miejsce dla mnie tam bylo. a teraz to wszystko jest w szafie xD .

Na wysokosc jest 140 cm wysokosci wiec miejsca mam sporo, nie sa automaty wiec moge jeszcze je przetrzymac, i chyba to zrobie, po dzisiejszym fryzjerze pewnie jeszcze podrosną .

Ciekawe wlasnie jak urosna bo jest pol na pol sativa i czesc indica, wiec na flo bedzie roznica w wysokosci krzaczkow .

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W teori... możesz teraz główne szczyty 90stopni i ciekawe czy by zmieściło się to do starego boxa żebyś miała na co najmniej 40cm od swiatla i przełączasz 12/12 😄 

Co do wyciagnięcia się po przełączeniu to loteria 😄 nie da się tego określić według mnie,każde nasiono jest inne 😄 jedyne jak możemy integrować w tym to wysokość lampy ale i tak natura robi co chce 😄 zwykle mi wyciągały się po 15 cm co jest mało, ale teraz trafiłem na sativke co przerosła sama siebie + 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minutes ago, AligatorOzi said:

W teori... możesz teraz główne szczyty 90stopni i ciekawe czy by zmieściło się to do starego boxa żebyś miała na co najmniej 40cm od swiatla i przełączasz 12/12 😄 

Co do wyciagnięcia się po przełączeniu to loteria 😄 nie da się tego określić według mnie,każde nasiono jest inne 😄 jedyne jak możemy integrować w tym to wysokość lampy ale i tak natura robi co chce 😄 zwykle mi wyciągały się po 15 cm co jest mało, ale teraz trafiłem na sativke co przerosła sama siebie + 😄 

fryzjera juz zrobilam, wiec kazdy szczyt ma dostep do swiatelka, glowny szczyt bede naginala wlasnie troche mocniej, ale tyle ile bede mogla, zawsze mam ten strach ze zlame galaz, i ta doniczka jest srednia do naginania, ale jakos sobie poradze, do scianek boxa moze, zobacze .

To prawda, nawet co firma to nasiona sie roznia, raz jak sadzilam 4 rozne odmiany to i tak mialam wrazenie ze wszystkie to nasiona zwyklego skunka, bo niczym sie od siebie nie roznily .

w tym przypadku juz widze, ze roznia sie od siebie, wiec chyba faktycznie mam to co trzeba, ale to juz bedzie pewnosc jak wyjda kwiatki :D

I mam nadzieje ze wyciagna sie jeszcze na flo, wlasne zapasy sa najlepsze :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+