Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zkittlez, Cookie Kush, Purple haze, Amnesia <- Feminizowane | LED Samsung LM301H 240W


Recommended Posts

Elooo, zapraszam na moj kolejny growlog tym razem z porzadna lampa 😄

Nazwa nasion i producenta:  Zkittlez(Advanced Seeds) Cookie Kush(Barney's Farm) Purple haze ( Pan pestka ) Amnesia ( Pan Pestka) <- Feminizowane
Rodzaj i moc lamp: Samsung LM301H 240W - 3500K
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 potem 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: DIY 60x60x70
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Ziemia Plagron Light Mix + keramzyt, Donice z dziurami - 16x16x16cm oraz 4 dziurawe rurki na każdą doniczkę
Nawozy:  AN Grow mibro bloom, Voodo juice AN, B-52 AN ; a na koniec poleci atami bloombastic
Wentylacja, przepustowość (m3/h): wentylatory od komputera - wciag i wyciag oraz dodatkowo jeden w srodku ( nie wiem jaka da to wszystko przepustowosc ), temperatura w boxie 25-35 C nawilżacz powietrza: wilgotność 45-60%
Dodatkowe informacje: Pestki wsadzone do ziemi 07.04, wykiełkowały 10-11.04

 

Roślinki na razie podlewam odstaną wodą o Ph 6,0-6,1

Lampa jest nowa, wygląda wszystko fajnie, dziala sobie na polowie mocy -130W chyba na ten etap tyle wystarczy.

Box dostał upgrade po ostatnim growlogu, uszczelniony i dodana wentylacja

Zakupiłam jeszcze Generator CO2 smart bag - tylko pytanie kiedy go wlozyc do boxa? czy to juz teraz mozna tam ustawic?

Pomidorki rosną ladnie, ale ten kolor lisci wydaje mi sie za jasny ;/ a nawozow jeszcze nie leje poniewaz sa w ziemi (plagron light mix)

Zdecydowalam sie na uprawde nie automatyczna, zobaczymy jak to teraz pojdzie 😄

:puff:

 

 

 

 

4.jpg

5.jpg

1.jpg

3.jpg

2.jpg

Edytowane przez AligatorOzi
pomylka
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bedzie ciasnawo... 

moge sie mylic, ale czy nie za mocna lampa na taki mały box? Jeśli podrosną trochę to lampa może być za nisko i popalić roski i będziesz miała tez braki calmag przez led. Spróbuj jakoś powiększyć boxa ;D z czasem sama będziesz chciała większy hah

dlaczego żółtawe? Z mojego doswiadcZenia wiem ze czasem jak za dużo podlewamy maluchy to wtedy wyglada jakby coś im brakowało a się okazuje ze maja bagienko i stad to.

Nie jestem pewien czy to wymóg ale obklej taśma nieprzeZroczysta te kubeczki żeby światło nie dochodziło do korzeni.

te co2 bagi czytałem ze są bez sensu 😄 

polecam spróbować zasadzić jakieś noname pestki z jarania i eksperymentować na nich, mniej/więcej wody, inne pH, inaczej karmione. Dużo można wniosków wyciągnąć.

co z ostatnim growem? Coś wyszło? 
fajnie ze się nie poddajesz. Trzymam kciuki. Miłej nauki 😉

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i fajnie. Ładny zestaw przygotowałaś. Led niech chodzi na te 130W. Przy tej powierzchni boxa nie potrzeba więcej.

Advanced Nutrients lej tak jak podpowiada tabela na stronie.

Wtłaczający wentylator nie jest konieczny, można z niego zrezygnować. 

Nawilżacz bym w późniejszym stadium rozwoju usunął, jak już zacznie brakować miejsca. A zacznie.Box ma powierzchnię 60x60 to wykorzystał bym ją całą na te 4 doniczki.

Trzeba będzie naginać rośliny przy tej wysokości. Jak główną łodygę dobrze nagniesz i przytrzymasz przez dłuższy czas, to boczne odrosty fajnie pójdą.

Nie pryskał bym wodą po tych małych roślinkach. Krople na listkach przy włączonej lampie mogą zadziałać jak soczewki i je poprzypalać.

Jaki czas świecenia ma być? 15 i potem 8 godzin? Dobrze zrozumiałem? Ustawił bym klasyczne 18 na wegu i potem 12 na flo.

JAk wyszły 10-11 z ziemi, to w weekend ewentualnie w przyszłym tygodniu bym je przesadzał do docelowych i od razu dawka voodoo.

Edytowane przez Rysiu
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No też mnie niepokoi ten nawilżacz. 240 w Jeśli to moc rzeczywista to niezłe plony będą.

Ale tak jak @IntoSpace wspomniał czeka Cię nieziemska zabawa z gimnastyką.

70 Cm to naprawdę mało. 15 już odchodzi przez lampę i 15 minimum przez docelowe doniczki i zostaje 40.

Obawiam się, że od początku byś musiała jechać 12/12. Ja trzymałem na tydzień weg i wyrosły na 40 cm.

Ogólnie Trochę źle skompletowałaś zestaw. Za nisko... zdecydowanie. Będziesz mieć problemy

 

 

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I wiem co ogarnij, zostaw jak jest póki nie będziesz mogła zacząć pierwszej 90’  lst potem zamiast w poziomie to ustaw światło w pionie. Z jednej strony boxa ledy, z drogiej siatka jak scrog. Widziałem raz na yt postaram się znaleźć. Zawsze chciałem tak zrobić 😄

Edytowane przez AligatorOzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+