Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

IntoSpace

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jak jedna już w niej była i padła to sam sobie odpowiedz :D . Dobrze że teraz wymieszałeś z perlitem, pewnie mineralna, za mocna, Keramzyt nie potrzebny. Teraz czekaj aż wyżre to co ma w tej ziemi.
 2. Że najprawdopodobniej ma Pan ziemię do dupy, i nie reguluje Pan pH wody :)
 3. Chyba to masz inny problem :D Na pewno nie padła od niskiej wilgotności, bo 40% to wcale nie tak mało, wrzuć foty.
 4. Hmmm, mączka bazaltowa ma wszystko, albo biohumus + dolomit, ale nie wiem czy do coco czystego nie lepiej jakieś chelaty, zwłaszcza, że te nawozy, które masz, są mineralne :)
 5. Też miałem ten problem w coco, w ziemi nie występuje. Myć może jakiś niedobór mikro, albo coż z Ca/mg, czego zawsze w coco brakuje, szczególnie, jeśli nie używa się nawozów stricte do coco. Btw, co im lejesz?
 6. Nawet 1 nie wyciśnie, i mogłbym się założyć :D Automat z małym kubku, będzie karzeł, i do tego jeszcze na parapecie, a słońca teraz już prawie nie będzie. Jak chcesz coś teraz działać, to składaj boxa.
 7. Może zrobię taką fotorelację, będę rysował w paincie :D Może być głodna, ale musiał byś narysować bardziej dokładnie :D
 8. Całość potrzebuje ok 75V na wyjściu, przy stałym prądzie 700mA to jakieś 52,5W, jak chcesz żeby był obciążony w 70%, to musi mieć ok 75W :)
 9. Jakiś zasilacz stałoprądowy 750ma, chociaż białe diody mają 700ma, więc nie wiem jak to będzie wyglądało. I odpowiednia moc, żeby to uciągnął. Diody masz po 2-3W, więc panel będzie miał pewnie 60-70W. Nie lepiej zmontować jakiegoś COB'a?
 10. Tak, od lutego czekałem. Długo po zamówieniu czekałem na pechy, w międzyczasie zero odzewu (prawie 2 tyg.), prawdopodobnie w dużej mierze dostałem nie to co zamawiałem, i z tego co się dowiedziałem, właściciel sklepu siedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+