Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zkittlez, Cookie Kush, Purple haze, Amnesia <- Feminizowane | LED Samsung LM301H 240W


Recommended Posts

Prosty sposób:

zlap za szyt, złap za dół, zrób delikatny luk w stronę która byś finalnie chciała, zobacz gdzie robi się zgiecie- na środku tego łuku, złap tam. (Złap tak jakby środkowym palcem od zewnątrz a 2 sąsiadujące palce od wewnątrz. Nie wiem jak to wytłumaczyć :D) złap swoim sposobem i zacznij delikatnie w tym miejscu gilgotac łodygę 😄. Powyginaj na boki, trochę pościskaj itp.
 

A potem naginaj i nie musisz się bać ze pęknie 😄 tylko wszystko z rozwaga 

 

najlepsze ale tez szybko znikają 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładne. Ja bym zmieniał światło już. Na flow nieraz potrafią urosnąć o 200%. Już tak miałem, że z 40cm robiło się 120cm. Z tym fryzjerem też bym tak nie szalał. Raczej ostrożnie z obrywaniem liści. Żebyś nie zrobiła tego co kiedyś miałaś, że sama łodyga została. Jaka jest powierzchnia boxa? Jak przełączysz na flow to daj im te 120W chociaż. Może nawet ze 160.

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Stan na 09.06 -> 61 Dzień ( 1 dzień flo )

 

Tutaj zauważyłam pierwsze małe pre flowery, więc przyjęłam to jako 1 dzień flo, moc lampy jest na okolo 150W.

S boxie jest mega gorąco w dzień okolo 29-30 stopni a w nocy okolo 27, ale w sumie ciezko o nizsza temeprature jak na dworze taki upał. Nie widzę żadnych oparzeń, więc chyba jest git .

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stan na 17.06 - 69 Dzień ( 9 dzień flo )

Rośliny pięknieją w oczach :D tutaj fotki przed fryzjerem i naginaniem ( tak wiem, wyrodna matka ze mnie, ale nie mialam czasu precyzyjnie zając sie przycinaniem i naginaniem :// )

W Zkittlezie ten szczyt nieźle wywalilo, znowu robi sie taka pała xD ale juz nic z tym nie zrobie bo jest juz zbyt zdrewniała.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stan na 17.06 - 69 Dzień ( 9 dzień flo ) - po lekkim wyginaniu i fryzjerze

Tutaj juz miałam troche wiecej czasu na zabawe, wiec to co moglam poodginalam zeby wpuscic swiatlo do glebszych warstw, oraz szczytow, które sa wyraznie mniejsze od pozostalych .

 

Czekam cierpliwie do końca :harvest:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Rysiu obcinałam liscie te i tylko te, które zasłaniały inne szczyty :( tez mi bylo szkoda tych lisci, ale chce zeby kazdy szczyt mial swiatelko :D a nie powiem, ciasno sie juz robi w tym boxie, boje sie myslec co za zabawe bym miala w tym jeszcze mniejszym boxie w ktorym byly wczesniej haha.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+