Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 138W | AK47 Auto


Recommended Posts

Skoro Cie nie będzie to lepiej potrzymaj ją jeszcze tydzień, bardzo ważne jest ścięcie z samego rana oraz porządne wytrimowanie, suszenie też jest ważne by nie zrobić siana. Masz nawozy biobizza (przeoczyłem) więc flush nie potrzebny, wystarczy zaprzestać podawania, na samej wodzie do końca. Ale wiatrakowe liście bym oberwał.

Tutaj znajdziesz kilka podpiętych tematów które właśnie będą Cie dotyczyć. http://trawka.org/forum/14-uprawa-konopi/ 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skoro Cie nie będzie to lepiej potrzymaj ją jeszcze tydzień, bardzo ważne jest ścięcie z samego rana oraz porządne wytrimowanie, suszenie też jest ważne by nie zrobić siana. Masz nawozy biobizza (przeoczyłem) więc flush nie potrzebny, wystarczy zaprzestać podawania, na samej wodzie do końca. Ale wiatrakowe liście bym oberwał.

Tutaj znajdziesz kilka podpiętych tematów które właśnie będą Cie dotyczyć. http://trawka.org/forum/14-uprawa-konopi/ 

 

 

Z ostatniej chwili - na to sie natknalem przy obcinaniu wiatrakow, nie wyglada to dobrze :( czy to plesn?

gallery_40469_570_449712.jpg

 

gallery_40469_570_104412.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak to pleśń, ścinaj roślinę bo tylko się rozprzestrzeni, a wystarczy jeden dzień. Już jest w fazie zaawansowanej, elementy zarażone musisz wyciąć, wszystkie bardzo dokładnie, nie żałuj bo bakterie przejdą dalej i stracisz więcej. Staraj się nie dotykać pleśni. 

 

Jak już materiał zamkniesz w słoikach polecam dokładnie umyć całego boksa, najlepiej jakimś Acze czy coś w tym stylu by zdezynfekować. W dziale szpitalu konopnego masz temat o pleśni. 

 

Miałeś za słabą cyrkulację powietrza w boksie (słaby wiatrak mieszający) i zbyt dużą wilgotność. 

 

 

Także nie mieszaj nikogo postronnego, ścinaj dziś. Wytrimuj i powieś w boksie niech się suszy cały tydzień, przez pierwsze dwa dni zostaw włączoną wentylację w boksie (wyciąg), dnia pierwszego można też cyrkulacyjny zostawić. Pamiętaj by nie przesadzić z cyrkulacją podczas suszenia by nie zrobić siania. Tematy jak trimować i suszyć znajdziesz w dziale uprawa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Witam.  Jeśli był ktoś zainteresowany, to sorki, że dopiero teraz fotki ze ścinki ale miałem niespodziewany wyjazd za granicę i nie zdążyłem.

Ścinka i fotki z  niej robione na szybko - sorki za jakość fotek.

 

Na szczęście pleśń zaatakowała tylko główny szczyt, nie zmarnowało się dużo palenia bo pleśni nie było aż tak dużo, a w zasadzie tyle co na poprzedniej fotce..

 

Tu jest główny szczyt:

 

gallery_40469_570_105766.jpg

 

 

 

Po wycięciu pleśni i tego co z nią się stykało - tyle poszło na straty:  (a w zasadzie zostało szybko ususzone na wiór i rozdane sępom xD , chwalili, że dobry sprzęt xD )

 

 

 

gallery_40469_570_626046.jpg

 

 

 

Tu z kolei jest palenie z głównego szczyta, które uznałem za "zagrożone" , ususzone oddzielnie na szybko - wylądowało w oddzielnym słoju (później się okazało że wszystko było z nim w porządku)

 

 

gallery_40469_570_447813.jpg

 

 

 

A tu palenie wolne od pleśni:

 

gallery_40469_570_376173.jpg

 

 

W mojej ocenie - nie było aż tak źle :)

 

A tu zdjęcia mutanta, z którego też dało się co nieco zebrać, a wredna ku**a pleśń go nie dopadła :)

 

Był w zasadzie jednym szczytem, oprócz tego było jeszcze kilka "popcornowych" gałązek...

 

gallery_40469_570_487445.jpg

 

Tu po trimingu, czy jak to tam sie zwie..

 

gallery_40469_570_465967.jpg

 

 

Podsumowując - ile tego wyszło to nie wiem bo nie mam wagi... na zdjęciech widać mniej więcej że nie było tak źle jak na 1 uprawę i taki sprzęt, nawozów też żadnych nie lałem.

Koleżka robił mi curring (no powiedzmy) pod moją nieobecność. Ja sam dopiero teraz mogę się cieszyć swoim własnym Palongi :) i jest foking pięknie xD

Smak nie powala, choć nie smakuje jak siano i jest całkiem całkiem, nie drapie w gardło nic a nic - jak dla mnie gitarra. Co do jazdy to nie opiszę tego pewnie za dobrze więc powiem tylko że wystarczy jeden buch żeby się cieszyć :)  i że nie ma zamuły...grałem po tym w scrable - z powodzeniem xD

 

Dzięki za pomoc z moimi krzaczunami..i pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+