Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 138W | AK47 Auto


Recommended Posts

Nie znam się na treningach, sam dopiero będę się przy następnym growie uczył na siatce, ale z tego co wiem żaden trening (prócz siatki) nie daje większego zbioru.

Trenuje się roślinę by nie przerosła boksa, a u Ciebie jest jeszcze sporo miejsca, ja bym jeszcze nic z nimi nie robił, ale jak widać po moim growie ja za późno zacząłem  :laugh:  B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie znam się na treningach, sam dopiero będę się przy następnym growie uczył na siatce, ale z tego co wiem żaden trening (prócz siatki) nie daje większego zbioru.

Trenuje się roślinę by nie przerosła boksa, a u Ciebie jest jeszcze sporo miejsca, ja bym jeszcze nic z nimi nie robił, ale jak widać po moim growie ja za późno zacząłem  :laugh:  B)

 

To mnie uspokoiłeś z tym LST bo nie chciałem nic majstrować przy mojej pierwszej roślince, zwłaszcza, że nie zwiększyło by to plonu

Zerknąłem na Twojego grow loga Vito...

 

FOKIN SIEJT! To jest jakiś kur..a projekt nasa :o , niezly sprzet i jakie krzaczory, mają chyba lepiej niż na równiku.

Aż mi głupio wklejać kolejne fotki mojego "growlożka"

 

 

Dzień 24 :D

 

Moja gwiadza...

gallery_40469_570_642620.jpg

 

 

 

Gwiazda w otoczeniu drugoplanowców:   (wystartowali jakiś tydzień później, nie wiem co to za odmiana)

gallery_40469_570_595324.jpg

 

 

 

A tu ten AK, co zkarlał na początku i nie chciał rosnąć..jakby się ożywił, nowe listki,które wypuszcza wydają się być "bardziej normalne"

gallery_40469_570_1038046.jpg

 

gallery_40469_570_738805.jpg

 

 

Jak zgasną światła, okleje te butelki, dzięki za rade SmakMaroca

 

 

Wkręciłem się w to :D

Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

Wkręciłem się w to :D

Wszelkie sugestie mile widziane.

 

hehe  to dopiero poczatek pamietaj palenie nie uzaleznia lecz uprawa tak

po za tym fajne roslinki troszke lampke bym dał wyzej

a ta pania troszke nagioł głowny szczyt by wyrownac z pozostałym lub  podłozył cos pod doniczki

co do ak to masz mutanta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co to ten mutant?  Będzie miał jakieś szczególne moce? :) czy nadaje się na śmietnik?

 

Dzień 27

 

Roślina ciągle pnie się w górę, nie obejdzie się bez LST lub przycinania :unsure:   [przestań już rosnąć kochanie!! puchnij tylko!! :)]

Sorki za słabe fotki, bez zapalonej lampy lipa..

 

AK:

gallery_40469_570_29007.jpg

 

A tu noname-y , mają się dobrze..

gallery_40469_570_210821.jpg

 

gallery_40469_570_26106.jpg

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

30 dzień uprawy

 

"Skończyła" się wysokość boksa i zrobiłem roślinie LST..

Tak mi to wyszło :)

gallery_40469_570_318206.jpg

 

Podlałem dobrze, a po 4-5 godzinach już się odgięłą :D

 

gallery_40469_570_429637.jpg

 

A tu po kolejnych 6 godzinach ciemności

gallery_40469_570_46739.jpg

Fajnie  bo wszystkie szczyciki są teraz na zbliżonej wysokości i mogłem wreszcie opuścić troche lampę.

Nie znam się jeszcze ale wygląda mi, że to będzie całkiem fajny krzaczun jak na pierwszy raz :trawka:

Puki co żadnych nawozów

 

 

A tu jeszcze roślinka noname, która "rosła" sobie 2m-ce na parapecie w litrowej doniczce w chujowej ziemii (nie wyrobiłem się na czas z boksem), a którą teraz noszę codziennie na 12 godzin do boksa, zaczęła kwitnąć i z tego co sprawdzałem w temacie forum "rozpoznanie płci" to wychodzi mi że to laska jest, ale wole się spytać, o ile coś tam można dostrzec. Kwitnie już ze 2 tyg, żadnych męskich kwiatów jak na moje oko nie widać.

gallery_40469_570_824386.jpg

 

Pozdrawiam

 

Wszelkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hah! widzialem gdzies taka wczesniej na necie, nie mam porownania jeszcze ale nie myslalem ze bedzie mi boksa przerastac pod taka "lampą" , i sie przeliczylem wlasnie co do miejsca w boksie :) jakies 4-5 cm staralem sie nad roslinami trzymac, w miare jak rosly i trzeba bylo podnosic to juz znacznie gozej bylo z tymi co zostawaly nizej..

Na nastepna uprawe zamierzam ja przekonstruowac troche, "rozrzucic" bardziej zarówki na calej powieszchni blachy, i bez gniazd..same spiralki i blacha

 

A wracajac do rosliny to boje sie ze za nisko glowny szczyt wygialem, popuscilem jej troche i wrzuce jutro foty..

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

37 Dzień z życia AK

 

Up dopiero teraz bo roślinka po LST wychamowało na jakiś czas.

Popuściłem jej troche i teraz wygląda tak.

gallery_40469_570_292548.jpg

 

gallery_40469_570_207769.jpg

 

gallery_40469_570_227564.jpg

 

gallery_40469_570_995387.jpg

 

 

Mutant ewidentnie sie przbudzil i wyglada jakby chcial szybko nadrobic zaleglosci. Zaczął tez kwitnac :)

 

gallery_40469_570_356083.jpg

 

gallery_40469_570_798748.jpg

 

Roslinki noname zdrowe,  wygladaja smiesznie, stoja dalej od lampy i czekaja na zmiane na 12/12 gdy dojrzeje AK.

 

gallery_40469_570_433610.jpg

 

gallery_40469_570_136507.jpg

 

Całość

 

gallery_40469_570_609225.jpg

 

Wszelkie komentarze i sugestie mile widziane, pozdrawiam.

Aha jeszcze jedno..to jest 6 x 23W a nie 32 :)  , moge prosic o poprawke w tytule loga :P ? , jakos nie zwrocilem wczesniej na to uwagi :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+