Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 138W | AK47 Auto


Recommended Posts

Ładnie :) Przydał by Ci się jakiś nawóz na kwitnie, rozejrzyj się za jakimś BioBloomem max 0,5litra, np. BioBizz

 

Outdoor: Jako że to Twój pierwszy out i rośliny noname więc sprawdź jakiś nawóz sypki typu kurzy obornik, lub naturalną mieszankę pod warzywa. Nie opłaca Ci się wydawać w tej sytuacji więcej niż 10/20zł ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki tak zrobie. Ten BioBloom to raczej tylko w prof. grow shopach pewnie? czy moze jest cos na rynku co jest podobne i co mozna dostac od reki w sklepach ogrodniczych? Nie mam u siebie grow shopa zadnego w okolicy ;/

 

I jeszcze pytanko co do mojej roslinki z parapetu, ktora wkladam codziennie na 12 godzin do boksa:

Czy jak zostawie ja na dluzej (np 14 lub 16 godzin) czy to cos da (kwitnie juz dosc dlugo)

I kiedy mniej wiecej bedzie gotowa do scinki? (tak na wasze oko) Zapalil bym cos :) , a od czasu jak wkrecilem sie w hodowle, powiedzialem sobie, ze nie kupie juz zadnego gowna, ktorym handluje lokalne tałatajstwo :)  

Oto ona:

gallery_40469_570_38319.jpg

 

gallery_40469_570_789875.jpg

 

Dzieki, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety zwykłe ogrodnicze w pl nie mają w ofercie wyspecjalizowanych pod względem konopi nawozów. Na outdoor znajdziesz w każdym.

 

Co do parapetówki to co to jest ? Jeżeli dość długo kwitnie to może odmiana normalna ? Brakuje jej dość dużo i za dużo to z niej nie zbierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nic, zamowic trzeba w necie w takim razie.

Parapetowka jest z tych samych nasion co no namey w boksie (znalezione worku z paleniem) , wiec to raczej normalna, zasadzilem sobie ziarenko, ale ze nie wystartowalem z boksem na czas, stala na parapecie przez jakies 2 m-ce, od polowy grudnia :) , w chujowej ziemii i malej doniczce, szkoda mi bylo sie jej pozbyc :) , nosze ja codziennie do boksa na 12h, no i bede mogl sobie przetestowac coz to za nonamy mi rosna w boksie/oucie :)  Widac ze za duzo tego nie bedzie :), ale jak wyjdzie z niej chocby gram to juz mi starczy do czasu az dojzeje AK :)

 

Aha i jeszcze jedno, na oucie to zasypac poprostu dolki przygotowana ziemia czy lepiej wkopac jakies doniczki/worki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i o to mi chodziło :) dzieki

 

41 dzień automata AK

 

Spętałem ją troche zeby wszystkie szczyty byly blizej lampy.

 

gallery_40469_570_778032.jpg

 

gallery_40469_570_900544.jpg

 

A tu 4 z 5 noname-ow, trudno ujac wszystkie 5

 

gallery_40469_570_210524.jpg

 

3 z nich poleca na out, o ile skoncza sie przymrozki ;/

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sznurek pleciony / ogrodowy - koszt 2zł 

Bambus - koszt 1zł

 

Pamiętaj by nie zaciskać pętli przy łodydze, zostawiaj duże oczko, zawsze można później łatwo poprawić czy przeciąć.

Ja bym popodwiązywał je w ten sposób, czerwona linia to sznurek, żółta to np. bambus. 

post-2-0-87292900-1396352816_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I gitara :) , dzieki

Mialo nie byc upa tak szybko, ale na jednym z noname-ow pojawil sie chyba bialy wlosek zenskiego kwiatka...czy tylko mi sie wydaje?

Staralem sie zrobic jak najlepsza fote, ale to tylko telefon..

gallery_40469_570_127354.jpg

 

To mozliwe? przy ciaglym cyklu 18/6? To bedzie okolo 43 dzien tej roslinki

Jesli tak to mam szczescie poczatkujacego, bo 2 pierwsze regulary to kobitki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+