Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 138W | AK47 Auto


Recommended Posts

Dzieki za poprawke i za rade.

Hehe, Sayian pod butelke to raczej sie nie zmieszczą :P

Myslalem nad outem dla nich tylko ze pewnie cos bym spier..il , bom jeszcze amator, i jakos zal sie z nimi rozstawac...hmm a moze ze 2 faktycznie gdzies posadze..

a wiadomo mniej wiecej kiedy by kwitnac zaczely po okolo 30 dniach wega w boksie? czy normalnym cyklem dalej by lecialy i zakwitly na jesien?  i czy szoku za duzego nie przezyja..

Chcialem jeszcze spytac o moje AK, warto wlac jej jakiegos nawozu? chodzi mi czy sporo jej jeszcze do plonu przyrosnie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczna kwitnac jak im sie swiatło zmieni :D

Dawaj je na outa ! 20L ziemi uniwersalnej pod jednego planta a moga ci krzaki po 2+ metra z nich jeszcze urosnąc. Za 3 zł kupisz najtańsza ziemie 20l o odpowiednim ph za kolejne kilka zł nie przekraczajac dychy kupisz im azofoske + dolomit. Zrob tak jak mowie a nie pożałujesz.

Naliczyłem, ze masz 5 tych no name z ktorych juz porosły sliczne kwiatki. Rzucaj je na outa w bezprzypałowe miejsce. Mowie ci szczerze nie jeden tu na forum chciałby wysadzic sobie te no name na outa bo swietlana przyszlosc moze byc przed nimi. Piekne zielone krzaki :) powodzenia !!

a co do ak on dopiero zaczyna kwitnac :harvest: kup "planton K" nawóz sypki w ogrodniczym za okolo 7 zl starczy ci na 200L wody.

Powiem ci pod koniec tak. W boksie jak sie okresla miej nadzieje ze same babki kilkadziesiat g a na oucie mozesz kilkaset do jesieni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to mnie chyba przekonales, zwlaszcza perspektywa o 2-metrowych krzaczorach :D

Sprawdze prognozy pogody i poszukam jakiegos spota..ale 2 szt i tak zostawie w boksie a na out posadze 3 najwieksze :P, i zaczne juz kielkowac kolejne no name-y bo naliczylem okolo 20 nasionek, a faktycznie ladnie rosna i pomidory w ktorych je znalazlem byly w sumie calkiem calkiem :big-joint:

Swoja drogą to fajnie uslyszec ze mam "piekne zielone krzaki" - to moja piersza uprawa/box itd :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli masz inwestować w glebę z marketu zainwestuj w ziemię spod pokrzyw.

 

Pokrzywy sa wyznacznikiem żyzności gleby posiadają dobre źródła azotu które te rośliny tak bardzo lubią.

 

Z pokrzyw można zrobić również nawóz

Do beczki lub pojemnika wkładamy pokrzywy i zalewamy wodą (1kg /10l) zostawiamy na miesiąc a następnie używać można go do podlewania roślin.

 

W ten sposób możesz zrobić sobie glebę bio oraz nawóz.

 

Przestańcie kupować ziemię do kwiatów - wy palicie ten susz, nie zalezy Wam na waszych płucach/zdrowiu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli masz inwestować w glebę z marketu zainwestuj w ziemię spod pokrzyw.

 

Pokrzywy sa wyznacznikiem żyzności gleby posiadają dobre źródła azotu które te rośliny tak bardzo lubią.

 

Taki mialem wlasnie zamysł :) , watek ziemii spod pokrzyw pojawia sie w wielu postach, a sam tez wole naturalne rozwiazania, zwlaszcza, ze znam dobrze miejscowke gdzie co roku rosnie ich cale pole :)

 

A tak przy okazji :rower:  :

 

Wybralem sie dzis w poszukiwaniu dobrych spotow.. i musze was ostrzedz!

 

Caly czas mialem wrazenie ze mnie ktos obserwuje, poczatkowo myslalem ze po prostu za mocno sie z kolezka zbuchalismy :big-joint: ...

ale po chwili ich dostrzeglem!!!

uwazajcie na skubancow bo juz nawet w pary sie lacza i obserwuja...

udalo mi sie zrobic im foty!

 

gallery_40469_570_704808.jpg

 

Sry za spam , nie moglem sie powstrzymac :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sayian źle radzisz 
 

ziemi uniwersalnej

  :Facepalm: po raz setny: Nie kupujcie ziemi uniwersalnej, są to mieszanki które zawierają chemiczne nawozy, jak już szukajcie gleby pod warzywa.
 

kupisz im azofoske + dolomit. ... kup "planton K"....

Skończcie z tymi DROGIMI nawozami dla kwiatków, taniej wyjdzie normalny nawóz. Po co dolomit ? Skąd wiesz jaką glebę ma na spocie ? Ja nigdy nie używałem dolomitu a rosły mi 3 metrowe krzaki. Planton K to chemiczny nawóz do pelargonii. A później palisz dobre ziółko ?  
 
Proszę jeżeli macie pisać takie rady to najpierw pokażcie jak rosną Wam rośliny na takiej mieszance chemii a później doradzajcie  :Facepalm:  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć

 

40 dzien zycia AK

 

W tle zielenią sie no-namey, psuje to troche widok na AK, sorki, ale nie mam ostatnio warunkow zeby je wszystkie powyciagac z boksa.

 

gallery_40469_570_689403.jpg

 

Coraz bardziej za to interesujacy robi sie ten mutant, zapierdziela jak by oszalal :) , z godziny na godzine pojawiaja sie kolejne liscie i kwiaty naraz, hah, a mial isc juz na smietnik :D

Oto on:

 

gallery_40469_570_641311.jpg

 

gallery_40469_570_71525.jpg

 

gallery_40469_570_1069097.jpg

 

I calość

 

gallery_40469_570_429573.jpg

 

Część no-nameow planuje wysadzic na out gdzies tak za tydzie, ponoc ma sie w najblizszych dniach jeszcze ochlodzic.

 

Jaki nawoz (nie chemiczny) mozecie polecic do tego AK, ziemia jest bio light mix, czy warto wogole cos do niej lac?

 

Czekam na rady sugestie, gratulacje i zjebki :) , wszystkie mile widziane

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+