Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

Siemanko, żarówa, oprawa porcelanowa i zapłonnik dotarły.

Zabrałem się za ich montaż

Kabel o dł. 1,5m-2m, oderwany od czajnika. Będzie tak, czy lepiej złączyć kostką?

Bo w tej chwili włożyłem te metalowe gwinty i zacisnąłem, nie powinno nic wypaść, ani nic, jeszcze zakleję izolacyjną. Będzie działać?

 

*Drugiej strony, czyli kabla do lampy nie doprowadziłem jeszcze, bo zastanawiam się jak to podpiąć, specem od tego nie jestem, a nie chcę nic zepsuć.

 

Czym tutaj najlepiej podpiąć? Kupić zatrzaski? Czy wystarczy jak owinę kablem, który ma iść do lampy i zawinę izolacją?

Byłoby tak, czy lepiej nie ryzykować?

 

Chodzi o podpięcie kabli do tych zaznaczonych punktów.

/ Uziemienie może być do odbłyśnika podpięte?

 

Dzięki wielkie z góry za pomoc ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uziemienie do odbłyśnika. W środku oprawki są  śrubki, trzeba je poluzować, tam gdzie masz te żółte kropki prawdopodobnie masz miejsce na kable, powinien tam teraz być kawałek śruby. To co tam pozaznaczałeś tym czerwonym do to mocowanie oprawki do odbłyśnika :)

post-25602-0-90710300-1437658449_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i gotowe!

 Hps 150W podpięta, odbłyśnik z tacy po plackach.

11696026_685991004877825_804977369847128

Na początek zawiesiłem lampę 30cm nad krzaczkami, ale temp wynosiła nawet 35C! Podniosłem, niestety temperatura nadal sięga 30-31C, a lampa zawieszona 70cm nad roślinami, chyba, że termometr szwankuje... Mam nadzieję, że to jednak jest wina pogody i temp na zewnątrz., bo Panienki pod blachą nad garażem siedzą.

 

Jakieś porady, żeby zbić jeszcze temperaturę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A jaka masz temperaturę w garażu? Jeżeli masz akurat upały to musisz przełknąć temperaturę każdy ma ten problem teraz. I próbuje właśnie znaleźć informacje jak masz wentylację zrobiona ale nie mogę, a setup z cfl będzie raczej potrzebował upgrade do hps :D (oczywiście nie reguła)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+