Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

Teoretycznie może się shermić, ale to nie jest takie proste :) .Musiałaby być naprawdę ostra burza, żebym wyłączył lampę, przeważnie to olewam, jeszcze nigdy nic się nie stało i szansa na to jest nikła, może zmienię zdanie jeśli kiedyś to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czas na mały upik :D

 

Krzaczki mają już  bodajże 20dzień, odkąd siedzą w boxie.

Jedna z roślin najsilniejsza, pnie się do góry, początek dla każdej z Pań był słaby, bo światło było słabe, odkąd miają CFL ruszyły do góry.

 

Najsilniejsza! :happy:

11831695_690640064412919_677179001814903

 

Słabsza, ale mimo wszystko ładnie rośnie ;)

jiqvbu.jpg

ta ostatnia Pani niedawno zwiędła, łodyga była dosć słaba i ugieła się, była taka skłapciała..

Co z nią zrobić? Więcej podlewać, czy na razie nie lać wody, co i jak?

 

 

Temp. w boxie noc 15-20C/ dzien 24-28

wilgotność 40-65% Zamierzam podnieść szmatkami, które włożę do boxa.

Wodą podlewam raz dziennie, aż troszkę wody wycieknie na podtsawkę.

 

Co Panowie o tym myślicie, co zmienić? :)

 

post-43018-0-51063300-1438699882_thumb.j

post-43018-0-56939300-1438699890_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie na początku czasami nawet i tydzień w środku jest mokro, a przesadne podlewanie powoduje masę problemów zaburza pobór tlenu, gnicie ja bym na przynajmniej 3 dni odstawil wodę. Nie masz ani strasznie wysokiej temperatury ani strasznie niskiej wilgotności żebyś musiał je aż tak dowadniac w tym stadium

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najsłabsza roślinka, która, jak pisałem uwiędła, możliwe, że jej zgniły korzenie. Jakieś 3-4dni temu przewróciła  się, teraz sprawdzałem ją i całkowicie była oderwana od korzenia, ją włożyłem w waciki i troszkę ziemi, żeby pooddychała i lekko spryskałem waciki wodą, mimo to, nie sądzę, żeby puściła korzenie i odrosła. Później przekopałem ziemię w tamtej donicy i nie było widać w ogóle korzenia.

Ważne, że reszta ładnie się trzyma i leci do przodu :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+