Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

70cm to wg. mnie zdecydowanie za dużo nad szczytem. W sumie nie dziwię się, że są tak wyciągnięte.... 

 

Jak będziesz miał temperaturę na poziomie 33-35C nad szczytem to nic się nie stanie, bo ja taką miałem podczas upałów i roślinie nic się nie stało, chociaż może to być już trochę dużo - ale chcę Ci pokazać, że nie ma co panikować. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę, że nie powinno być tragedi z tą temperaturą. Na czujnik termometru pada ci światło od lampy? Bo, może zawyżwa temperature przez to, że jest naświetlony. Czujnik termometru powinien być zacieniony, bo promieniowanie świetlne może dodać te 3-4* na odczytach. Lepiej, żeby miały trochę za gorąco niż brak światła do 37* jest źle, ale tragedi nie ma, tym bardziej, że masz tam wentylator mieszający ;) Trzymaj je tak to zobaczysz dopiero jak zaczną zapierniczać. :) z dnia na dzień różnice widać gołym okiem.

Jak chcesz to zobacz w moim gl jak wyglądają po 23 dniach.

 

============

 

Co do doniczek to szkoda, że takie małe. I tym bardziej zrób to co Miś nawinął jak nie chcesz mieć roślin ~20cm, bo chyba tam po 3 litry tej ziemi jest.

 

pzdr.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+