Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

happilydisordered

User
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema. Nie wiem czy to dobry dział. Mam CFL 125 Dual i boxa szafa 45x45. Niestety zamontowany na stałe (box - na szybko DIY). I dwie żarówki LED 2700K 2500lm. Myślicie, że dobrze byłoby dokupić jakieś inne żarówki? Jakiej barwy? Ile mniej więcej? Ma oświetlać dwa sezony.
 2. Waporyzator wygląda bardzo ciekawe. Na susz czy olejek?
 3. Ok, dzięki za info. Ziemia to Biobizz lightmix. Donice 12L, odmiany tzw. "karłowate". A i jeszcze mam pytanie. Jedna roślinka już kwitnie. Druga jeszcze nie. Oba to automaty. To normalne? Rozumiem, że w razie czego mam się przygotować na to, że jedna dojdzie szybciej niż druga?
 4. A ja mam pytania dwa. Jeżeli roślinki już kwitną (1 dzień jak zauważyłem formujące się kwiaty) to dodać im nawozu czy poczekać? Czy automatom zmienia się światło na cykl 12/12? Dzięki.
 5. Chyba tylko USA albo Kanada (nie wiem czy wszystkie prowincja).
 6. Cześć. J.w. Mam pytanie, czy warto się pakować w 100% sativę w celu socjalnego haju, śmiechu? Jak zapach podczas kwitnienia, bardzo wali? Kiedy spodziewane plony od zasiania? Pozdro.
 7. Mówisz, że masz tysiąc złoty na oświetlenie i się jeszcze pytasz? Mars hydro 98. Nie wiem co oni z tymi HPSami... Mniejsza trwałość, więcej prądu toto żre, mniejsza dyskretność.
 8. Jezeli masz pieniadze na LED'a to daj LED'a. LED ma tekie plusy, jakich nie ma HPS. Np. https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w I nie wiem jak Ci wyszło 35 000 lm. Tyle potrzebuje 0,72mkw.
 9. Piramida finansowa. Skoro to taki kąsek, to myślisz że by się dzielili? Czy babcia, która ma budkę z najlepszymi pierogami dzieli się przepisem z innymi?
 10. . A co uważacie o tym Biohumusie? Bo za nim przyszłaby paczka to ok tyg. A panny już się domagają pierwiastków.
 11. Siema. Czytałem, że Biohumus jest dobry na weg. A Waszym zdaniem? Na flo polecali mi Planton K. Już kupiłem, ale przeczytałem że niedobry bo ma azot, a to na weg... Polecicie jakiś secik do 100zł z grow shopu? Ew. może być bez nawozu na weg jeżeli Biohumus się nadaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+