Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|HPS|150W| AK47


naitsyrk

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ladne roslinki, szybko rosla i fajnie sie krzacza

Jak sobie poradziles z tym ph , bo mam ten sam problem, nadal mi sie na coraz wyzsze liscie to przenosi?

Powodzenia

 

Ph mojej wody ma około 7-7,5 i żeby je obniżyć na 1,5l wody dodaj 7ml kwasku cytrynowego takiego koncentratu dzięki temu pH wody obniża sie do 6. Najlepiej kup sobie strzykawkę żebyś wiedział ile dolać tego kwasku i ewentualnie test akwarystyczny na badanie poziomu pH wody wtedy będziesz miał pewność co i jak, taki test można kupić w każdym sklepie zoologicznym koszt od 20zl w gore

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

nie sa odgrodzone, doniczka ma 20l. Wieksza roslinka to jest ta mniejsza z poprzednich relacji i ona pomimo tego ze tez miala lst w ciagu 3 dni tak odbila ze juz nie bylo co z nia zrobic. W wiekszej szczyty sa bardziej wyciagniete przez co mniej zbite natomiast w mniejszej nizsze ale super zbite... bedzie dobrze:)mam hps 150 na mala szafe wylozona mylarem tak ze mniejszej lumenow nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie sa odgrodzone, doniczka ma 20l. Wieksza roslinka to jest ta mniejsza z poprzednich relacji i ona pomimo tego ze tez miala lst w ciagu 3 dni tak odbila ze juz nie bylo co z nia zrobic. W wiekszej szczyty sa bardziej wyciagniete przez co mniej zbite natomiast w mniejszej nizsze ale super zbite... bedzie dobrze:)mam hps 150 na mala szafe wylozona mylarem tak ze mniejszej lumenow nie brakuje

masz jeszcze miejsce, te boczne badyle sprobuj zagiać wzdluz krawedzi doniczki. fajny krzewik

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+