Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|HPS|150W| AK47


naitsyrk

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety roślinki miały 24h przymusowej ciemni :/ z powodu odcięcia prądu

zobaczymy jak to na nie wpłynie zostało im jeszcze 7 dni świecenia mam nadzieje ze się dziewczynki wyrobią... innego wyjścia nie maja. Roślinki tak popuchły ze łodygi nie wyrabiają i sie uginają pod palami:D muszę je podpierać i wiązać

ale bardzo podobają mi się takie problemy

Zastanawiający jest bardzo zapach który jest bardzo przyjemny ale z ziółkiem ma niewiele wspólnego nie wiem to moja pierwsze uprawa może tak ma byc... zobaczymy jak będzie po curringu :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 74 Na fotkach roślinki kilka min po wykonaniu flusza. Pod kose idą około 22:00 23.12.10 czyli za jakieś 72h bedzie to ich 77 dzien zycia. Jest jeszcze sporo białych włosków, ale niestety za te 72h muszę je ściąć. Obecnie od kilku dni jadę 24/0. Pały sa masakrycznie ciężkie łodygi nie wyrabiają. Poza głownym topem w przypadku obu roslinek który jest na najgrubszej łodydze wszystkie pozostałe musiałem wiązać i podpierać

Mysle ze plon będzie nie przeciętny jeżeli chodzi o auto jak sadzicie będą w miarę gotowe na ścinkę w środę o 22?? :peace:
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego pieknie, po prostu pieknie

Na prawde "Miszcz" :P Napatrzec sie nie moge na te spuchniete paly.Wynik na bank bedzie bardzo zadowalajacy

Czy beda w miare gotowe?Hmm...trudno powiedziec, w sumie i tak nie mozesz dluzej przetrzymac, a duzo juz pewnie nie napuchna.W kazdym razie czekam na wynik koncowy.Jedna z tych fotorelacji, do ktorych chce sie zagladac :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+