Skocz do zawartości
thc-thc

grower

|HPS|150W| AK47


naitsyrk

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaleje je jeszcze 3 raz w środę ripenem później sama woda i w przyszła niedziele zdecyduje kiedy flush i ciemnia. z powodu wyjazdu najpóźniej kiedy mogę ściąć to piątek 17.12 dlatego flush w poniedziałek musiał by być i ciemnia w środę. jak sadzicie da rade? ma jeszcze 12 dni razem z ciemnia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haa eureka:D siedzę i myślę, co prawda muszę jechać w sobotę na 3 dni ale przecież mam programator jak trzeba będzie zrobię flush w sobotę ustawie zeby dwa dni świeciło czyli w sobotę i niedziel no i cześć poniedziałku a później niech ma 48h ciemni kilka h przed końcem ciemni wrócę jestem genialny chociaż mam nadzieje ze sobie dojdzie i spokojnie już w przyszły czwartek będę mógł ciemnie zapodać...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czlowieku, jak one pieknie popuchly

Plon bedzie ponad przecietny, jesli chodzi o auto

Choc to jeszcze nie koniec, to na prawde naleza Ci sie slowa uznania za te tlusciochy.Trzymaj tyle, ile mozesz.Nawet, jak za 10 dni by im troche brakowalo, to nic sie nie stanie, jak wczesniej zetniesz

Choc osobiscie uwazam, ze za te 10 dni to juz mozesz na lajcie ciac, zreszta sam bedziesz widzial.Na koniec nie psulbym juz smaku nawozami, niech leci na samej wodzie.Jesli chodzi o ciemnie-wydaje sie zbedna rollnik robil porownanie i jakos rewelacyjnych rezultatow po ciemni nie widac, wiec do samego konca trzymaj je pod lampa, niech puchna, dojrzewaja i lapia "slonce"
:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przełączyłem dzisiaj roślinki na 24/0 pociągnę tak do wtorku i ewentualnie jakieś 30h zafunduje im ciemni i w srode kosa... jakie będą takie będą, później ściąć ich nie moge. Lać czysta wode czy dodawac do niej plantona?

@-Bartas- HPS z allegro najtańsza wersja 150W

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+