Skocz do zawartości
thc-thc

grower

|HPS|150W| AK47


naitsyrk

Recommended Posts

Witam
2x AK47 Auto Fem od GGS

Box: 42x46x120 wyłożony mylarem
Hps: 150W
Temp i wilgotnosc: 26-30C, 50%
Wentylacja: 3xwiatraczki komputerowe 8x8 (wciągający, wyciągający, mieszający)
donice 5l ziemia uniwersalna 5,5-6,5pH
nawozy:Biohumus, ripen


Jest to moja pierwsza uprawa w boxie tak ze proszę o wyrozumiałość i porady. Fotki kiepskiej jakosci bo robione tel, postaram sie o lepszy aparat

10 dzien
2czrne1.jpg


vi1lcg.jpg



9 dzien- ta roślinka troszeczkę mnie martwi rozwija sie dużo wolniej niz jej siostrzyczka, mozliwe ze jest to spowodowane tym iz byla po czesci kielkowana w ziemi a wieksza roslinka do samego konca na chusteczkach... jest szansa ze sie odbije i przyspieszy? Czym moze byc spowodowana jej mizernosc??

o0yute.jpg

2ppan93.jpg

peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mozliwe ze znajdzie sie tam jeszcze power plant tylko z nim jest problem bo nie jest ani fem ani auto no ale jakos sobie poradze. WR napewno nie bede wsadzal bo 4 roslinki sie nie zmieszcza przy wiekszych doniczkach niz 5l a zamierzam zwiekszyc doniczki na 7l. troche czasami goraco jest w boxie zwlaszcza gdy sa zamkniete drzwi to temp oscyluje w granicach 30 czasami 32C, wiatraczek z 8x8 zotanie wymieniony na 12x12 a co do nawozu to albo planton k albo florovit zalezy co beda miec w cetrum ogrodniczym kolo mnie jezeli bedzie to i to wezme plantona...kiedy zaczac nim lac? I co z ta mniejsza roslinka odbije sie, i dlaczego jest opozniona??

peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do biohumusa to mam i podlewam w dawkach 2 nakretki na 2lwody, wiem ze i tak nie mozna go przedawkowac wiec podlweam z biohumusem za kazdym razem, lampy nie chce dawac nizej bo boje sie ze bedzie za goraco poki nie mam lepszej wentylacji(do poniedzialku), obecnie lampa wisi jakies 30cm od szczytow roslinek. Jeszcze kilka dni i zamierzam zaczac LST na wiekszej roslince

za blokiem mam całkiem spore centrum ogrodnicze w którym dostane praktycznie wszystkie w miarę popularne produkty tak ze z tym substralem nie powinno być problemów... stosował to ktoś poza kolega krecikiem? co do wysokosci lampy... jest 30cm i jest git tak ze narazie nie zmieniam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mały update foto... od ostatniego razu trochę się pozmieniało, największa zmiana to to, ze przesadziłem je do pojemnika 20l tak ze myślę, iż wyjdzie im to na zdrowie:D Duza roslinka rozwija sie elegancko natomiast mala dalej wali w ch!





17 Dzien

64o37b.jpg

2hquyio.jpg

Czym spowodowane jest to że górne liście zawinęły się w dól? Widać to na poniższym foto

sc4a6p.jpg



16 Dzien

2mo9pjd.jpg

2cr1wcp.jpg

Na kilku listkach pojawiły się takie żółte plamy... trochę mnie to martwi

Razem

2ntledf.jpg


Box

2ufpzq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i nastepny z tym probblemem... Wielokrotnie wałkowane na forum...

Zaczeły sie te problemy to teraz rosliny beda jakis czas chorowac co odbije sie na plonie niestety. Masz za wysokie ph, auto jest bardzo wrazliwe na to. Podlewasz czym? kranowka odstana przynajmniej dobe? dodajesz cytryny do tej wody na zbicie ph? czym regulujesz? chyba niczym jak nie zaczniesz dzialac te wszystkie liscie odpadna. Krzak nie wyrosnie wiec juz znacznie bo nie bedzie mial powierzchni asymilacji czyli powierzchni liscia wiec szybko pokaze płec i bedzie karzeł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podlewam przegotowana woda która i tak jeszcze jest odstana minimum 24h... dodaje biohumusa w dawkach około 75% zalecanej na opakowaniu... cytryny nie dodaje szczerze to pierwszy raz o tym słyszę jak możesz napisz coś więcej o tej metodzie i prawda niczym nie reguluje... co zrobić żeby przeciwdziałać tym plamom? jak wyleczyć krzaczka?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+