Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

A Panowie mi wytłumaczą, bo ja się gubię...

Czytam te etykiety i porady,

 

W internecie i na forach pisze, że :

Biohumus forte -na fazę wzrostu /

NA ETYKIECIE " 1raz w tyg. od początku kwitnienia "

 

Planton K

W internecie:"Bardzo popularny nawóz sztuczny firmy Plantpol, bardzo dobre efekty podczas intensywnego kwitnienia"

NA ETYKIECIE: "nawóz przezn do...[...]...przez cały okres wegetacji"

 

Może ja to źle interpretuję...

Czyli biohumus jest na okres veg, tak?

Planton K jest na okres kwitnienia, tak? :unsure:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No interpretacja jest dobra. Tyle, że  nawozy te sa mineralne, a co za tym idzie siedzą w glebie długi czas(trudniej wypłukać, co bedzie miało negatywny wpływ na smak ziółka) a pozatym mogą popalić korzenie. Jak chcesz to weź sobie trypack od biobizz'a to chyba najlepiej cenowo ci wyjdzie. W zestawie masz na veg, flo i boostera. Nie jest to czołówka wśród nawozów ale na początek chyba najlepsza alternatywa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No interpretacja jest dobra. Tyle, że  nawozy te sa mineralne, a co za tym idzie siedzą w glebie długi czas(trudniej wypłukać, co bedzie miało negatywny wpływ na smak ziółka) a pozatym mogą popalić korzenie. Jak chcesz to weź sobie trypack od biobizz'a to chyba najlepiej cenowo ci wyjdzie. W zestawie masz na veg, flo i boostera. Nie jest to czołówka wśród nawozów ale na początek chyba najlepsza alternatywa.

 

pzdr

http://www.growshopjamaica.pl/product/biotabs-zestaw-startowy/?id=2042

 

Coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie o to mi chodziło. Biotabsy z tego co wiem daje się do mieszanki glebowej jeszcze przed posadzeniem roślin aby uzyskać jak nalepszą (mikroflore? Nawet nie wiem czy takie pojęcie istnieje. Kilka osób na tym forum używa i chwali, więc one ci to pewnie lepiej wytłumaczą). Nie wiem czy mogę zamieszczać linki, bo oczywiście czytałem regulamin tak jak poderzewam większość na tym forum czyli wcale, ale wpisz w wyszukiwarce "Biobizz trypack indoor" i powinno wyskoczyć kilka odnośników do growszopów czy aukcji. Cena to około 50-70 zł jak dobrze pamiętam, może nawet mniej.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A mam do Panów pytanie :D

Wystawiłem wszystkie swoje 3 krzaczki na zewnątrz do słońca, bo teraz miałem tylko do jednej 32W żarówki tornado philipsa, i w ogóle nie rosły, mają bodajże 3 piętro liści, a najdłuższy liść ma dł ok. 2cm.

Prawdopodobnie jutro lampa hps bedzie do odbioru, ale nie chciałem, żeby teraz tam przy tym słabym świetle leżały biedne :/

 

I mam pytanie: Czy nie stanie im się nic jak wyniosłem je na 2dni na zewnątrz z boxa? Temp tu i tu podobna, bo w boxie 25-30st. A na zewnątrz do 30, przynajmniej odetchną świeżym powietrzem.

Oczywiście na noc będę chował do boxa, bo na polu mogłoby być zbyt zimno.

Thanks a lot :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+