Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AK47 AUTO - HPS 100W


Recommended Posts

5 godzin temu, Dobry Człowiek napisał:

Tak ale jaki producent tych nasion ? thc-thc.com  to sprzedawca :D

Ojj sorki źle przeczytałem seedbay :) 

Panowie w boxie 140x50x50 myślałem o 3/4 doniczkach 7l. Boje się później o miejsce w boxie może mniejsze doniczki co myślicie?

Myślę, jeszcze o trochę mniejszym bracie 140x40x40 bo trochę dyszek jest tańszy i kusi czy lepiej dopłacić? :D  Wtedy np dać 5l - 4 doniczki i starczy czy się mylę?

Edytowane przez Delma
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

21 godzin temu, Delma napisał:

Ojj sorki źle przeczytałem seedbay :) 

Panowie w boxie 140x50x50 myślałem o 3/4 doniczkach 7l. Boje się później o miejsce w boxie może mniejsze doniczki co myślicie?

Myślę, jeszcze o trochę mniejszym bracie 140x40x40 bo trochę dyszek jest tańszy i kusi czy lepiej dopłacić? :D  Wtedy np dać 5l - 4 doniczki i starczy czy się mylę?

Ja mialem 3 x automaty sativy w boksie dr60 - w doniczkach 13 L i nie wyobrazam sobie 4tej . Teraz robie 3 ale mysle nad 4 bo indiki i jedna testowo do golenia od dolu . Moze sie zdecyduje ale ogolnie na ten box 40x40 - 2 planty, 50x50 - 3 planty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Cześć, więc wleciał box 50x50x150 i hps 100w :) 

Młoda już ma 31 dni - Dzisiaj ją podlałem dałem małą ilość kropel na sam początek na kwitnienie czy jeszcze czekać i lać wodę? 

Wilgotność - 40/55 utrzymać taką? 

Temp - 20/32 w zależności jaka pogoda za oknem :P 

1 dzień flo (kwitnienia) 

Dać siatkę? Czy odpuścić temat?

 

IMG_20180705_111033.jpg

IMG_20180705_111128.jpg

IMG_20180705_111225.jpg

Edytowane przez Delma
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minut temu, Delma napisał:

BIOBIZZ BIO-GROW też podlewać czy nie? Czy tylko Biobizz Bio-Bloom?

 

producent zaleca obydwa w fazie kwitnienia. Stosuj jak w tabeli. z fartem

Mogłeś ja trochę przetrenować, następnym razem jak naginasz to po prostu za górne liście przyklejaj dobra taśmą do brzegów doniczki i tak każdy odrost układasz sobie robiąc kilka szczytów

pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+