Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

2 godziny temu, SKALAREK napisał:

Witam czy moglbys wymienić nazwy tych odzywek i czy przy zakupie daja rozpiske jak je dawkować pozdrawiam

Witam, full zestaw Aptus na stronie Aptus-holland.com masz wszystko dawkonie sposób podawania działanie wszystkich specifików i opisaną filozofię jaką ta firma się kieruje i wogóle wszystkie potrzebne info.

 

1 godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

@Plantator - czekam i paznokcie obgryzam B)

Jutro chyba zrobie jakieś zdjęcia ,powiem że nawet zaglądać mi się tam nie chce:puff: bo już od jakiegoś czasu robią co chcą.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smaku no właśnie ta Anesia każde odmiany ma ponad 20%-30%+ skąd oni sie wzięli bo pod tymi opisami odmian trudno znaleźć komentarze ludzi , i to wszystko wygląda jak bajkowy marketing.Bruce Benner jest znany juz ale inne odmiany nie. Chociaż powiem ze jak sie czyta opisy nawozów od AN to tez takie bajki ale produkt bardzo dobry.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasionata ten bank za Atlantyku ma odmiany głównie ze Stanów i prawdziwe dzikie i czyste sczepy z innych części świata.Powiedz a ile słyszałeś nazw strainów za oceanu?Tam jest masa super odmian bo przez wiele lat są przed nami ja trochę czytam i rozmawiam z ludzmi co uprawiaja poza naszym krajem mam kolegów w Czechach,Holandii,Belgi i Kanadzie.Anesia ma masę klasyków ze Stanów nie tylko Bruce Banera ale i Chery kush,Big Bazooka o Gorilla glue nie wspomne,coraz więcej genów za oceanu trafia do Europy nawet automaty mają w ofercie tak samo w automatach z tymi genami leci Fast Bud Seeds.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PLANTATOR BLAGAM ODBLOKUJ PW

mam pare pytan apropo Twoich Big Kushow ktorych fotorelacji nie robiles :(

na starcie chcialem podkreslic, ze konto zalozylem SPECJALNIE, aby napisac do Cb, a znalazlem 1 fotorelacje Polska o Big Kushu

Mam pare pytan apropo Big Kusha

1. MInimalna wysokosc boxa przy nich? Roslinki zatrzymam na 1,90m czy rozjebia mi boxa 2.20m ?

2. hodowales go jak OG Kusha (chodzi mi o wilgoci temperature podczas wega i flo

3. jaki trening wg Ciebie bylby najbardz\iej rozsadny

4. z boxem 1,5mx1.5m wysoki na 2.20m ile roslinek moge pociagnac? jest szansa wjechac tam 10 czy rozniosa boxa? a moze lepiej wjechac 4 i przytrzymac wega?

5. jakies inne rady apropo roslinki?

6. jakich nawozow Ty uzywales, bo widze posmakowaly Twoim Pannom.

7. Czy moglbym liczyc na Twoja pomoc przy swoim projekcie? :)

 

Przepraszam za ogromna ilosc pytan, ale juz tak mam jak juz do czegos podchodze to na konkretnie. Cenie sobie rady osob doswiadczonych, szczegolnie majacych doswiadczenie w postaci poprowadzenia tej odmiany.

 

PS

Fotorelacja ladna, az prosi sie o UPa

Z fartem!

 

Molus 

Edytowane przez Ewenemen94
zapomnialem paru rz\eczy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 24.01.2017 o 13:45, SmakMaroca999 napisał:

jak takie nie do okiełznania to na następny grow szybciej przełaczyć albo inna odmiana ja w Holandii wiele razy paliłem zioło z Anesi Seeds to powiem że wymiatacze konkretne możesz zobaczyć na ich oficjalnej stronie.Czekam na fotki ;)

No właśnie będe o tym myślał troszku szybciej przełączyć, sprawdze tą Anesi Seeds . Dzięki Smaku.

Evenemen94 witam:elo:,

1.Z BK jest tak że rośnie duży dlatego musisz pilnować wega ma dużą agresywność we wzroście na flow bynajmniej na Aptusie pod ledem też wariat ze wzrostem.

2. Ja staram się reagować na bierząc więc nie mam jakiś planów działania źaden sort nigdy nie powtórzyłem bo zawsze coś zmieniam, sprawdzam, porównuje. Z temp. i wilg. jest zawsze tak samo im bardziej idealn6ch warunków dla danej odmiany tym lepiej.

3. To zależy od miejsca, ilości plantów , rodzaju światła i doświadczenia ogrodnika a więc trudno coś poradzić. Można zrobić wszystko i nic:trawka:.

4. Doświadczenie podpowiada że im więcej przestrzeni na jedną rośline tym lepiej dostosowując długośc wega można wsadzić 4 a i można 9 i więdej.

5 Śpiewać im:laugh:.

6. APTUS.

7. Pewnie zakładaj fotorelacje i wszyscy dożucą swoje groszę i zostaniesz naładowany doświadczeniem innnych :yoda:.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Planta Bruce Banner#3 od Anesi koledzy w NL trzymają i max 150cm ale z metra zbieraja grubo przeszło 800g i tyle co też wiem od nich że rośliny takim systemie jak masz zawsze są wyższe i rozciągają sie na międzywęzlach ale też mówią ze to nie wada a nawet zaleta bo rosliny są lepiej doświetlane w niższych piętrach.Pozdro i czekam na fotki jak to teraz już popuchło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatam ponownie Panów i Panie odrazu przepraszam za późnego up-a ale życie mnie dopadło a dokładniej mówiąc ,, zapierd.ol jak na budowie,,:puff:. A więc od początku system został napełniony w środe i zdjęcia są również z środy. 140l mieszanki o składzie i tu mój błąd:Facepalm: cała mieszanka była bez regulatora bo poprostu niezauważyłem że kończy się i skład wygląda tak ca-mgboost2ml/10l,K-boost2ml/10l,ec2.0,topboost3ml/10l,folvic3ml/10l,ph6.0(bez regulacji)i na koniec systemclean 3ml/10l. Dzisiejszej nocy system był zmknięty z rana został ponownie otwart. Temp. 20.-25st, wilg. 45-60%. 

Kilka fociszy.

large.20170125_113912.jpglarge.20170125_113713.jpglarge.20170125_113541.jpglarge.20170125_113523.jpglarge.20170125_113513.jpglarge.20170125_112210.jpglarge.20170125_112200.jpglarge.20170125_112150.jpglarge.20170125_112126.jpg

Wyglądało to właśnie tak w środe.

Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+