Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Miś napisał:

Cóż dodać :malina::)

Dzięki Miś☺.

4 godziny temu, SmakMaroca999 napisał:

o ku.a chwile nie lukałem a tu taki piękny widok :)

Smaku trzeba powiedzieć że po ciachaniu troszke zamulały ale teraz idą  w góre jak prawdziwa sati☺.

 

2 godziny temu, Scooby-Doo napisał:

@Plantator - chylę czoła - niech moc będzie z Tobą :yoda:

Pzdr

Dzięki  i z toba niech moc będzie też:DarthVader:.

 

2 godziny temu, bart85 napisał:

zacne choinko rosna na swieta :)

A może zrobie jakieś świąteczne zdjęcia z dziewuchami bombki i te sprawy :puff: kto wie?.

Co niektóre wyglądają jakby topingu nie miały robionego(a ciąłem wszystkie na 100%) i mój wniosek jest taki że chyba w stożki nie trafiłem bo były za małe czytaj obklejone liśćmi i ściąłem liście a nie stożek chyba że ktoś ma jeszcze jakieś inne przemyślenia dlaczego na niektór6ch wygląda jakby były bez cięcia.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pięknie Panie. NIe ma co, będzie gruubo :D Co do topingu. Miałem podobną sytuację z fim'em. Na 20 krzaków 9 nie zaakceptowało cięcia stożka. Może to przez zbyt wczesne cięcie i tak jak napisałeś stożki były zbyt małe. A może niektóre krzaki odrzucają takie rzeczy? W każdym razie u mnie odbiło się to na wyniku końcowym. Stresu się nażarły a korzyści z tego nie było żadnych, bo i tak rosły z głównym szczytem. Może u ciebie będzie inaczej. Tego Ci życzę ziomek ;)   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki panowie. Bart po FIM -ie są więcej niż dwa topy bo jak są dwa to klasyczny Toping ale naprawde chyba nietrafiłem:D .

Dzisiaj został system otworzony a w nim następująca mieszanka,, Regulator 2.5ml/10l, P-Boost 2.5ml/10l, EC 1.8, Top-Booster 2.5ml/10l, PH-6.0, system clean 3ml/10l i to wszystko w ilości 130 litrów . Teraz czas czekać na święta:indiana:

Założyłem po drugiej obręczy  i podniosłem troche lamp a tak to teraz wygląda.

Kilka fociszy z 9 dnia flow. 

large.20161222_182055.jpglarge.20161222_181918.jpglarge.20161222_181907.jpglarge.20161222_184754.jpglarge.20161222_184733.jpglarge.20161222_184720.jpg

Te z jednym topem lecą w góre mam nadzieje że nie za dużo:trawka:.

Pozdro:yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki panowie za komenty .

Smaku czekam tylko kiedy już nie będą tak rosnąć szybko w góre i mam taki zamiar zastosować łamanie na tych pojedynczych dzidach:D . Tak to już jest z nasionami że możesz mieć różne fenotypy tego samego genu nie to co klony każdy jak przy linijce z rguły. Po świętach będe coś kombinował z tymi dzidami :puff:.

Składam wszystkim forumowiczą serdeczne i szczere życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szyszek na choinkach oraz dużo prezentów .

Pozdrowienia?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+