Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

22 godziny temu, SmakMaroca999 napisał:

piękny zagajnik ;) Będą syte szyszki :)

Dzięki ✋

19 godzin temu, Pasjonista napisał:

Siema!!! Mega to wyglada , w tydzien taki postep, na 3 i 4 zdjeciu Mega lisc po srodku, jak łopata, zblizenie prosze. A co do koksow mnie kusi Dna&Mills. Pozdro

Nieobcięte wiatraki żeczywiścietak wyglądają☺.

9 godzin temu, Dzielnicowy napisał:

Ja pier... Nie wiem co mnie berdziej poraża. Tempo w jakim rosną, czy to jakie są masywne. Tam z półtora kilo zioła wyjdzie. Skąd żeś wynalazł te APTUSy? Coś wcześniej o nich czytałeś, czy kupiłeś tak poprostu?

Jakby tu Dzielnicowy napisać , można powiedzieć że jestem coś na kształt grand master of Aptus :laugh::D:laugh: wiem o tej firmie wszystko niemalże wszystko i powiem działa to co piszą ale jak w każdej firmie najważniejsze jest podawać odpoweidnie specyfiki w odpowiednim wieku rośliny i w Aptusie jest waże trzymanie się kilku zasad które  zmieniają bardzo dużo. I co jeszcze moge powiedzieć dla mnie ważną a może najważniejszą częścią rośliny jest korzenie i specjalnie dbam o tą część rośliny bo uważam że jak roślina będzie miała zdrowy i sprawnie działający system korzeniowy to może pochłaniać większe ilości składników w stosunkowo krótszym czasie a co się bezpośrodnie przekłada na całą roślinę w każdym stadium jej życia .Poprostu jest silniejsza piękniejsza jednym słowem bardziej waleczna przez całe swoje życie.. Oczywiście warunki w pomieszczeniu muszą być jak najlepsze ale o tym niema co pisać. Widziałem je też w akcji i powiem źe z tego co przestudiowałem ponad 10 firm jeśli chodzi o ich cele , standardy, wyniki i filozofie i powiem że firmy które mogę Ja używać jest Aptus i AN są to dla mnie 2 najlepsze firmy choć AN nigdy nie używałem ale studjuje ich już troszkę czasu i mam chyba zamiar spróbować (takimam plan.).

Ależ się rozpisałem?

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Dzisiaj zakończyła się kilkudniowa posucha . Panny dostały Reg.3ml/10l,P-Boost3ml/10l,EC1.8,Top-boost3ml/10l, Folvic3ml/10l,ph5.7,sytem clean3ml/10l ito zostało przygotowane w ilości 140l. 

Kilka fociszy dla chętnych .

large.20170115_103449.jpglarge.20170115_102828.jpglarge.20170115_102921.jpglarge.20170115_102901.jpglarge.20170115_103352.jpglarge.20170115_102945.jpglarge.20170115_102855.jpglarge.20170115_103501.jpgZobaczymy co się stanie po takim soku z gumijagód:hemp_cook:. Mam tylko nadzieje że już nie będzie szła w góre.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+