Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

16 godzin temu, Toksyna napisał:

Piękny las a Box wypchany po brzegi naprawdę zacny widok:big-joint:ale widzę ze nie kwitną równo niektóre mają grube topy a inne dopiero je formuja. Troszkę kwitnienie się przyciągnie ale to dobrze będzie na co popatrzeć :elo:

Toksyna dokładnie różnie dochodzą jak to kobiety :puff:  jak to z nasion do tego jeszcze top/fim nieszczęsny i rosną różnie . Trzeba powiedzieć że w ogrodzie jest ciekawie.

 

15 godzin temu, zasobnik napisał:

zaje****y las! Przy kosie trza będzie chyba pomoc wezwać ;)

Nie , niekoniecznie 12h, kilka lolków i redbulli i po robocie.

 

15 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Piękne, tłuste budsy się robią :D Majater w akcji i oko rozświetlone jak po koksie ;) się robi na taki piękny widok :)

Pzdr Ziooom

Dzięki Zioom 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie z tą ścinką na raty jak myślisz smaku to pheno czy trening Je tak poróżnił? , łamania też swoje zrobiły.

Nic Smaku tylko went i reg. z czujnikami od temp. i wilg. ustawiona czułośc 3st.C i 6% wilg. i zakres na temp. 25 st. a na wilg. 50% i tak właśnie się cały czas utrzymuje. Rura wychodzi na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

44 minuty temu, Plantator napisał:

czułośc 3st.C i 6% wilg. i zakres na temp. 25 st. a na wilg. 50% i tak właśnie się cały czas utrzymuje.

A ja sra.em u siebie bo mialem kilka razy wilgotnosc do 50%, to widze ze nie mam sie co przejmowac.

@Plantator jeszcez troche to bedzie jak "pajeczyna", jak bys tam wszedl to juz bys  nie wylazl, tak by Cie obkleiły!

Jak dla mnie, Miodzio!! :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 16.01.2017 o 19:42, Scooby-Doo napisał:

@Plantator - wiesz jak jest ? Lepsze raty niż "leasing" :D Powodzonka do finiszu majster :zajebiscie:

Pzdr

Dzięki Scooby ✋

O 16.01.2017 o 19:54, joka.menas napisał:

A ja sra.em u siebie bo mialem kilka razy wilgotnosc do 50%, to widze ze nie mam sie co przejmowac.

@Plantator jeszcez troche to bedzie jak "pajeczyna", jak bys tam wszedl to juz bys  nie wylazl, tak by Cie obkleiły!

Jak dla mnie, Miodzio!! :puff:

Dzìęki Joka✋

O 18.01.2017 o 00:32, Pasjonista napisał:

Gąszcz ,oj bedzie tego!!! Ja stawiam na 3 rozne phenotypy, ( z tego co wyczytalem) . A jakby je tak wszystkie do 80 dni potrzymac i sciac razem ?

Pasjonista wydaje mi się że są tak poróżnione przez pheno,trwning(różnie na różnych plantach wyszedł) i do tego łamałem je a te co łamałem zaczęły kwitnąć z opóźnieniem więc się zrobił troszku rozstrzał i już widać że będą dochodzić różnie. Ach te kobiety.

Z tymi 80 dniami to nie wiem jak to z terminami będzie co ,gdzie ,kiedy.

Pozdro ludziska i dzięki wielkie za komenty. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam:indiana: szanowne towarzystwo. Dzisiaj system został opróżniony do dna a więc czekamy aż przeschną i następna porcja soku z gumijagód. System w tym tygodniu był zamknięty na dwie nocki i z rana otworzony znaczy standardowo, czasami 2 czasami 3 razy w ciągu tygodnia zamkne na noc czasem jak zapomne to nawet na dzien :Facepalm: ,bywa. Myśle że 2 dni im wystarczy i we wtorek coś znowu zapodam. Zdjęcia wrzuce przy następnym up-ie.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+