Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

47 minut temu, Dzielnicowy napisał:

Kurw#:shock:

@Dzielnicowy- No. Lepiej tego nie dalo sie powiedziec!

Zapach pewnie taki ze az mdli ale i tak bym tam spedzil kilka dni.

Mam takie pytanie jaka wilgotnosc utrzymujesz podczas kwitnienia? Zalecana znam ale chce sprawdzic kiedy mam sie przejmowac porownojac do innych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, Dzielnicowy napisał:

Kurw#:shock:

Dzięki:puff:

 

21 minut temu, joka.menas napisał:

@Dzielnicowy- No. Lepiej tego nie dalo sie powiedziec!

Zapach pewnie taki ze az mdli ale i tak bym tam spedzil kilka dni.

Mam takie pytanie jaka wilgotnosc utrzymujesz podczas kwitnienia? Zalecana znam ale chce sprawdzic kiedy mam sie przejmowac porownojac do innych.

Zapach naprawde niesamowity. Wilgotność 45-a w nocy nawet było 60% troszku przykręciłem regulator i działa na 45-55%. Temp. 20-24st.C .

 

26 minut temu, Toksyna napisał:

O w mordę ale topy:big-joint: Chlopie masz zajebiste krzaki i ogromne kwiaty jak w raju:mexican:i proszę zrób zdjęcia lepszej jakości bo chce oko nacieszyc:excellent: gratulacje :elo:

Postaram się coś zrobić z tymi zdjęciami ale nieobiecuje lustrzanki. Topów dużo i duże:mexican:.

Dzięki jeszcze raz panowie.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, sich napisał:

Niesamowicie :zajebiscie:

Dzięki:indiana:

19 godzin temu, zasobnik napisał:

jak ja Ci zazdroszczę! Można się zakochać ;)

Niema co zazdrościć. Fakt można się zakochać.:trawka:

17 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Ja zaskoczony nie jestem - dokładnie tego się po Tobie spodziewałem Ziooom :D Piękne , tłuste pałki i SUPER robota :zajebiscie:

Do końca flo jeszcze spoochną i będzie jazda :headbang:

Pzdr

Dzięki ziomuś✋.

4 godziny temu, SmakMaroca999 napisał:

Ładne maczugi a tu jeszcze minimum 30-40 dni flo przed nimi będzie moc na finiszu.

 No właśnie te 30 do 40dni to już ideał będzie, a jak tu nie dążyć do ideału nawet jak życie utrudnia to dążenie.

Zobaczymy jeszcze kiedy będzie koniec ostateczy będe patrzał na bierząco.

Dzięki Mistrzu:yoda:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
O 15.02.2017 o 13:42, SmakMaroca999 napisał:

Co tam słychac w Świecie Młodych :) dawaj info jak popuchły bo juz cieknie ślina na widok tych tłustych topów ;)

Witaj Smaku. Nudy w ogrodzie a właściwie mało ingeruje w nie bo za wiele tu się nie da już podaje papu i tyle. W ostatnim tygodniu prawie wogóle ich nie widziałem bo miałem przypadek losowy i same sobie jakoś poradziły choć troszkę się przesuszyły(o 2 dni za długo). Ten krzak w rogu to ma boczne odrosty jak niektóre topów takich nie mają. Roślinki puchną i dojżewają więc chyba wszystko jest oka. Ostatnio podlałem je wodą samą bez systemu. Temp i wilgotność w normie więc ładnie to wygląda z mojej strony są ogromne :toptop:.

Dzień niewiem ,wytrwali nich policzą:indiana:.

large.20170216_125115.jpglarge.20170216_125045.jpglarge.20170216_125027.jpglarge.20170216_125137.jpglarge.20170216_125142.jpglarge.20170216_125234.jpglarge.20170216_125056.jpglarge.20170216_125312.jpglarge.20170216_125306.jpglarge.20170216_125252.jpglarge.20170216_125246.jpg

Sorki za jakość zdjęć ale zrobiłem je na prędce i nie aparatem bo takiego nie posiadam.Próbowałem pozmieniać coś w ustawieniach na tym kalkulatorze ale nic dobrego nie wyszło. Może jak będe miał więcej czasu to wyjdą lepiej.

Pozdrowienia?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+